Kategorija: Aktualitātes

Sveicam Latvijas 100. gadadienā!

Aicinām fiziskās un juridiskās personas pārslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Neretas novadā nodrošinās SIA “Vidusdaugavas SPAAO”. Līgumi, kas bija noslēgti ar iepriekšējo atkritumu apsaimniekotāju nākamajā gadā vairs nebūs spēkā.

Desmit no desmit

22. oktobrī 4. – 5. klašu skolēni kopā ar audzinātājām Ludmilu Rozi un Silviju Lisovsku devās ekskursijā. Plānojām aktīvi padarboties sportiskā jomā un noskatīties filmu “Vasaras bērni” īstā kinoteātrī Rīgā (tas ir programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros).

Sportiskās aktivitātes un sevis izglītošana uz boulinga celiņa bija pirmā ekskursijas apmeklējuma vieta. Tā kā daudzi skolēni boulingā bijā pirmo reizi, tad sākām ar drošības un arī darbošanās instrukciju. Kad viss bija skaidrs, tad sākām aktīvi sevi izvingrināt. Patika visiem, kaut arī rezultāti, kā jau pirmajā reizē, bija gan labi, gan arī ne tik labi. Svarīgs bija darbošanās un izkustēšanās spars. Kad laiks sportiskajām aktivitātēm  beidzās, protams, ka  bija sajūta, ka laika bijis par maz.

Pārsteigums pēc pārsteiguma

16. oktobrī 4. – 5. klašu skolēni kopā ar audzinātājām devās ekskursijā, lai apmeklētu lidostu un Motormuzeju. Kāds bija ekskursijas mērķis? Projekta ”Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Nr.8.3.5.0/16/I/001) ietvaros izzināt lidostas “Rīga” darbu un uzzināt, kas strādā lidostā.

Jauniešus aicina pasākums “Laukiem būt”

Ar pirmajām informatīvajām dienām 18. septembrī Jēkabpilī un 28. septembrī Preiļos sāksies ikgadējais Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums “Laukiem būt!”. Tā ietvaros visos Latvijas reģionos notiks informatīvās dienas un bezmaksas mācības, bet noslēguma konkursā būs iespēja iegūt naudas balvu sava biznesa idejas īstenošanai.

Sportiskās aktivitātes Mazzalvē

25. augusta rīta pusē Mazzalves pagasta Ērberģē notika sporta pasākums ģimenēm ar bērniem un jauniešiem, kuru ar Mazzalves pagasta zemnieku un uzņēmēju atbalstu rīkoja Mazzalves pagasta pārvalde un biedrība “Ērberģietes”. Lietaino laikapstākļu dēļ šķita, ka pasākums neizdosies, taču lietus palaikam pierima un pasākums ritēja savu gaitu. Ērberģes muižas parka celiņos dalībniekus gaidīja vairākas “stacijas”, kurās pagasta jaunieši katrā piedāvāja kādu sportisku veiklības uzdevumu vai radošu darbošanos.

6. oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Balsošanai nepieciešamie dokumenti.

Balsošanas dokumenti 13.Saeimas vēlēšanās ir:

1)     derīga Latvijas pilsoņa pase,

2)     derīga Latvijas pilsoņa personas apliecība (eID) kopā ar vēlētāja apliecību.

Kāpēc Saeimas vēlēšanās pase ir svarīga?

Saeimas vēlēšanās netiek lietoti iepriekš izveidoti vēlētāju saraksti. Vēlēšanu dienā vēlētājs drīkst doties balsot uz jebkuru vēlēšanu iecirkni, bet, lai nebūtu iespēja nobalsot vairākkārt, vēlētāja pasē iespiež spiedogu par dalību vēlēšanās.

“Vējš kaut ko māca mums…”

Katrs jaunais mācību gads nāk ar kaut ko neparastu. Arī šis – tikai 3. septembrī atkalredzējās audzinātāji ar saviem audzināmajiem, lielākiem, možākiem un žiperīgākiem nekā 31. maijā. No rīta bija klases stunda, kurā visi dalījās vasaras iespaidos un ne tikai… Vairumam audzinātāju turpināms skolas ceļš ar savējiem, tikai 8. klasē audzinātājs būs skolotājs Mairis Dzenis.

Izstādes “Par prieku sev…” atklāšana Neretas novada novadpētniecības muzejā

Saulainā un siltā  5. septembra pēcpusdienā Neretas novada novadpētniecības muzejā tika atklāta kārtējā mākslas izstāde. Šoreiz uzrunāta un nedomājot piekritusi neretiete Lidija Ausma Logonovska. Izstādes nosaukums “Par prieku sev…” jau pasaka priekšā, ka tas, ko viņa dara ir sirdslieta un neatņemama viņas dzīves sastāvdaļa.

Sirsnīgā atmosfērā, pulcējoties tuviem draugiem, senām paziņām, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēniem un citiem interesentiem, muzeja vadītāja Lidija Ozoliņa atklāja izstādi un deva nelielu ieskatu par tās izveidi un ievadvārdus, lai tālāk par sevi, par savu radošu darbību un mākslas darbiem pastāstītu pati autore.

No 24.-26.augustam Zalves un Pilskalnes teritorijā notiks NATO karavīru pārvietošanās

No 24. līdz 26. augustam sakarā ar militārajām mācībām “Namejs 2018” Neretas novada teritorijā – Zalvē un Pilskalnē – notiks bruņotu NATO karavīru pārvietošanās, tiks ieviesti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Pilskalnes apkaimē, 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other