Kategorija: Kultūra un Sports

Teātra izrādes nāk uz mājām!

Lai iekrāsotu ikdienu košākām krāsām aicinu apmeklēt teātra izrādes virtuāli.

https://www.dailesteatris.lv/lv/starpbridis šeit varēs skatīt repertuāru ar senākiem Dailes teātra iestudējumiem, kurus dzīvajā izpildījumā redzēt vairs nav iespējams. Izrādes būs pieejamas uz laiku, kamēr valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un apmeklēt teātri klātienē nav iespējams.

Neretas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkursu “Darīsim kopā!”

Neretas novada pašvaldība jau trešo gadu pēc kārtas organizē  konkursu “Darīsim kopā!”, kas paredz līdz 500 eiro atbalstu astoņiem iedzīvotāju iniciatīvas projektiem.
Projektu Konkursa mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti Neretas novadā gan fiziskajā, gan sociālajā jomā ar novada iedzīvotāju privātu iniciatīvu, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu, iesaistot iedzīvotājus sabiedriskajā darbā, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, pašvaldību un uzņēmējiem.

Bibliotēkas lietotāju zināšanai!

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13.marta līdz 14.aprīlim:

  • Grāmatu pasūtījumus bibliotēkā var veikt tikai attālināti zvanot uz tel. 65176162, mob. 22497231
  • Vai rakstot uz e-pastu: nerbibl@inbox.lv bibliotēkas  darba laikā.
  • Pasūtītās grāmatas ir iespējams saņemt Neretas novada centrālās bibliotēkas noteiktajā laikā:

           otrdienās 9.00-12.00, vai citā laikā iepriekš laiku saskaņojot ar    bibliotēku.

Katru grāmatu komplektu nododam:

  • drošā attālumā lasītājam,
  • iesaiņotu ar norādītu lasītāja uzvārdu,
  • novietotu uz galda bibliotēkas priekštelpā.

Neretas kultūras namam jauni mūzikas instrumenti

Neretā ir daudz labu cilvēku, bet ir tādi, kas domā arī par sabiedrības labklājību.

Lielu paldies vēlos teikt Naurim Beļūnam un biedrībai ‘’Saules sporta klubs’’, kas sadarbībā ar Gesellschaft Schweiz-Lettland  jeb Šveices-Latvijas biedrību marta sākumā sagādāja Neretas kultūras namam mūzikas instrumentus: ģitāras, sitamos instrumentus, aktīvo skandu komplektu, mikserpulti un 2 mikrofonus. Tas ir labs papildinājums izremontētajā mūzikas telpā, kurā bērni brīvajā laikā kopā ar Zigurdu Kalnāri varēs darboties, apgūstot jaunus mūzikas skaņdarbus.

Par Neretas novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darba kārtību ārkārtas situācijas laikā

2020.gada 16.martā izdots Neretas novada domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša rīkojums “Par pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darba laiku”.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 12.marta  rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.1.punktu, no lēmuma pieņemšanas brīža  ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā tiek noteikts šāds darba laiks un apmeklētāju pieņemšanas laiks Neretas novada pašvaldībā, tās iestādēs un struktūrvienībās:

Sekojiet līdzi!

Koronavīrusa izplatības dēļ Latvijā līdz Lieldienām izsludināta ārkārtēja situācija. Vadoties pēc Ministru kabineta rīkojuma par ārkārtas situāciju valstī, Neretas novada pašvaldība ir izdevusi rīkojumu pašvaldības iestādēm par turpmāko rīcību un noteikusi savu iestāžu un struktūrvienību darba laiku ārkārtējās situācijas apstākļos. Epidemioloģiskā situācija Latvijā strauji mainās, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai par pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem.

Par Neretas novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darba laiku līdz 14. aprīlim

2020.gada 16.martā izdots Neretas novada domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša rīkojums “Par pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darba laiku”.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 12.marta  rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.1.punktu, no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā tiek noteikts šāds darba laiks un apmeklētāju pieņemšanas laiks Neretas novada pašvaldībā, tās iestādēs un struktūrvienībās:

  1. Novada pašvaldība, klientu apkalpošanas centrs, Finanšu un attīstības nodaļa, izglītības un kultūras darba speciāliste un Neretas pagasta pārvalde strādā katru dienu, bet apmeklētājus klātienē pieņems :
  • otrdienās no plkst.8.00 līdz  plkst.12.00 un no plkst. 13.00 līdz pkst. 17.00;
  • ceturtdienās: no plkst.8.00 līdz plkst.12.00 un no plkst. 13.00 līdz  plkst.18.00.

Informācija pa tālruni: 65176166; 65175302; e_pasti: dome@neretasnovads.lv,  sandra.rusina@neretasnovads.lv. , gunita.gorbacova@neretasnovads.lv

Atpūtas brauciens ansamblim “Kadence”

Pēc labi padarīta darba – vokālo ansambļu skates, kur ieguvām augstu rezultātu, ansambļa “Kadence dalībnieces ar saviem ģimenes locekļiem devās atpūtas, izklaides braucienā uz Polijas pilsētu Belostoku.

7.-8. martā 6 no rīta sākās mūsu ceļojums. Ērtā autobusā ar labu kompāniju, laiks līdz galapunktam paskrēja nemanot. Šajā vakarā iekārtojāmies skaistā viesnīcā Gołębiewski Białystok 4 *apskatījām lielos tirdzniecības centrus, paēdām gardas vakariņas un devāmies atpūsties viesnīcas SPA “Tropikana”. Izbaudījuši dažādas ūdens procedūras noguruši, bet laimīgi atgriezāmies savos apartamentos.

Pavasaris ne tikai dabā!

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10.-12.klašu TDK’’Sudrabiņš’’ viesojās Jaunjelgavā uz sadanci ‘’Pavasaris ne tikai dabā’’. Koncertā piedalījās: Bauskas novada kultūras centra TDA “Jandāls” studija, vadītāja Tamāra Ļisovcova.

Galants vīriešu sveiciens svētkos Zalvē

8.martā novada sievietēm Zalves kultūras namā bija sagādāts jauks sveiciens sieviešu dienā – lieliskā, galantā dziedātāja Uģa Rozes koncerts. Bet īpaši patīkams pārsteigums bija katrai koncerta apmeklētājai kultūras darba organizatora Jura Gorbačova pasniegtais tulpes zieds, ieejot zālē. Tas bija sirsnīgi un galanti!

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other