Kategorija: Sabiedrība

Uzņēmēju devums Latvijas nākotnei

Jau otro gadu SIA “Liellopu izsoļu nams” un personīgi Kaspars Ādams finansē Neretas bērnudārza remontu.
Mērķis ir katru gadu saremontēt un atjaunot vismaz vienu telpu, lai mūsu nākamajai paaudzei būtu patīkami uzturēties un darboties bērnudārzā. 2018. gadā tika saremontēta medmāsu telpa. Šogad – 2019. gadā izremontēta bērnu centrālā rotaļu istaba.

Putnu pašvaldību salidojums šogad Balgalē

30.augustā Talsu novada Balgales pagastā pulcējās 16 pašvaldību delegācijas no dažādām Latvijas malām uz 18. Latvijas Putnu pašvaldību – novadu, pilsētu un pagastu salidojumu. Šis ir tradicionāls pasākums, kurā katru gadu tiekas pašvaldību pārstāvji, kuru nosaukumos, ģerboņos vai citā novada simbolā ir redzami putni. Šī salidojuma mērķis ir iepazīt citas “putnu” pašvaldības, satikties ar pārējiem “putniniekiem” un dalīties pieredzē. Ik gadu kādā no pašvaldībām sasaucas ērgļi, gulbji, vanagi, gaiļi, cielavas, stārķi… un arī Neretas novada pūces.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce tiekas ar Neretas novada iedzīvotājiem

4.septembrī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce Neretas kultūras namā tikās ar Neretas novada iedzīvotājiem, lai skaidrotu pašvaldības reformu, kāpēc tā vajadzīga un kādas ir perspektīvas.

Pašvaldību reformas plāns paredz Neretas, Jaunjelgavas, Kokneses, Pļaviņu un Skrīveru novadus pievienot Aizkraukles novadam. Ar 30 tūkstošiem iedzīvotāju apvienotais Aizkraukles novads būtu 19. lielākais Latvijā.

Iepazīstam Neretas novada amatnieces

“Ērberģiešu” projektā “Sēlijas saimnieču un amatnieku meistardarbnīcas Neretas novadā”, kurš ieguva finansējumu Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2019 projektu konkursā, “Ērberģietes” un daudzas citas Neretas novada un kaimiņnovadu saimnieciskās dāmas un arī kungi ciemojas pie Neretas novada amatniekiem – bija kulinārijas meistarklase, māla podniecības meistarklase, sieru siešanas meistarklase.

Aicinājums piedalīties Pasaules talkā

Kustība “Lielā talka” un Latvijas Pašvaldību savienība aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju šī gada 21. septembrī pievienoties akcijai “World Cleanup Day” (WCD) jeb Pasaules talkai, lai kopīgiem spēkiem ar citiem Pasaules iedzīvotājiem padarītu mūsu pasauli tīrāku, zaļāku un skaistāku. Mums ir jādomā par nākamajām paaudzēm, lai tās var droši dzīvot uz skaistas un veselīgas planētas. Pasaules talkas galvenais mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām.

Aicinām iedzīvotājus uz tikšanos ar VARAM ministru Juri Pūci

Sveicam Zinību dienā!

Aicina piedalīties Velgas Kriles vārdam veltītajam dzejas konkursā

Valkas pagasta Saieta nams “Lugažu muiža” aicina piedalīties dzejnieces Velgas Kriles vārdam veltītajam dzejas autoru-iesācēju konkursā.

Dzeju var iesūtīt ikviens dzejas autors no visas Latvijas, kurš sasniedzis pilngadību, neatkarīgi no pieredzes un nav izdevis savu dzejas krājumu.

Konkursam jāiesniedz iepriekš nepublicēti dzejoļi.

Lekcija par sirds un asinsvadu slimību profilaksi

Projekta  Nr. 9.2.4.2/16/I/034 “Dzīvo vesels Neretas novadā”

Lekcija  par sirds un asinsvadu slimību profilaksi

2019. g.  28. augustā plkst. 15:00

Neretieši Zemgales novadu dienā Rīgas centrāltirgū

23.augustā visu dienu Rīgas centrāltirgus Nēģu laukumā vairāk kā 40 mājražotāju un amatnieku no visas Zemgales piedāvāja degustēt un iegādāties medu, maizi, cigoriņu kafiju, dažāda veida sierus, Šitaki sēnes, mājas vīnus, alu, saldumus, adījumus, linu izstrādājumus, izšuvumus, klūgu pinumus, filca izstrādājumus, rotas, dabīgo kosmētiku un citus Zemgales labumus. Neretas novada mājražotājus pārstāvēja Mirdza Brūniņa ar saviem rokdarbiem un Marija Šalna ar medu un ķiplokiem.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other