Neretas novada pašvaldība AICINA DARBĀ medicīnas māsu

Neretas novada pašvaldība

Reģ. Nr. 90009116384,

NERETAS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS

Rīgas ielā 6, Neretas pagastā, Neretas novadā, LV-5118

aicina darbā

Medicīnas māsu (sertificēta) – 1 amata vieta
Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
Prasības: vēlama vismaz 3 gadu pieredze veselības aprūpē.
Izglītības līmenis: vidējā profesionālā medicīniskā izglītība, sertifikāts māsas specialitātē un  ārstniecības personu reģistrs.
Alga bruto no 506 (EUR) līdz 558 (EUR)
Darba režīms: summētais darba laiks, darbs saskaņā ar darba grafiku.
Darba vietas adrese: Rīgas iela 6, Neretas pagasts, Neretas novads, LV-5118

Kontaktpersona: Neretas SAC  vadītāja Ina Riekstiņa, tālr. 29165363

Arvīdu Kviesi ievēl par Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētāju

15.janvārī Salas novada kultūras namā notika Sēlijas novadu apvienības sapulce, kurā izskatīja Sēlijas novadiem aktuālus jautājumus, – par pasākumu “Sēlija rotā”,kurš šogad notiks Jēkabpils novada “Ābeļos”,Sēlijas novadu uzņēmēju dalību Rīgas svētkos, dalību tūrisma izstādē Balttour un Sēlijas novadu sadarbību izglītības jomā. Notika arī Sēlijas novadu apvienības priekšsēdētāja pārvēlēšanas. Turpmākos divus gadus apvienības vadītājs būs Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, viņa vietnieks – Ilūkstes domes priekšsēdētājs Stefans Rāzna.

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

Kad iedegta eglīte pie skolas, kad bibliotēkā izskanējuši Ziemassvētku lasījumi, kad skolēni un skolotāji ar sarūpētajiem ziemas krājumiem un siltiem vārdiem dzejā un dziesmās ir pabijuši Neretas SAC, kad skolēni ir saņēmuši savu algu par 1. semestri, tad pienācis sirsnīgākais gada koncerts – Ziemassvētku ieskaņas koncerts.

Aizvadīta ceturtā “Arkādija kausa” izcīņa

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā, atceroties un pieminot vienu no Neretas labākajiem volejbolistiem Arkādiju Trukšu, 12. janvārī notika tradicionālās sacensības vīriešiem volejbolā “Arkādija kauss”.

Ceturtajā Arkādija kausa izcīņā par kausu cīnījās komandas no Neretas (2), Kokneses, Jēkabpils novadiem un Jēkabpils, Krāslavas pilsētām. Pēc apakšgrupu spēlēm pusfināliem kvalificējās “Nereta” un “Jēkabpils”. Ceturtdaļfinālos “Krāslava” 2:0 uzvarēja Kokneses novada komandu “Jaunieši” un Neretas novada “Pilskalne” 2:0 pārspēja  Jēkabpils novada “NATO”. Pusfinālos “Nereta” tikās ar “Pilskalni” 2:0 un “Krāslava” – “Jēkabpils” 0:2.  Spēlē par 3. vietu dramatiskā cīņā “Pilskalne” uzvarēja “Krāslavu” 2:0 (32:30; 25:23).

Nekustamā īpašuma “Bērnudārzs 2” Sproģi, Zalves pagasts, Neretas novads, izsole

Neretas novada pašvaldība 2019.gada 18.janvārī plkst.10.00 Neretas novada pašvaldības Zalves pagasta pārvaldes administratīvās ēkas telpās “Atpūtas”, Zalvē, Zalves pagastā, Neretas novadā, rīko pašvaldības nekustamā īpašuma nedzīvojamās telpas ar kopējo platību 51.2 m2 objekta „Bērnudārzs 2” Sproģos, Zalves pagastā, Neretas novadā, nomas tiesību rakstisku izsoli ar augšupejošu soli. Nomas tiesību sākumcena – EUR 0,19 par m2 (tai skaitā PVN). Maksāšanas līdzekļi – 100% euro.

Gandarījuma brīdis skolēniem un vecākiem

Jau tradicionāli ap Zvaigznes dienu Mazzalves pamatskolā pulcējas skolēni, kuri, 1.mācību semestri noslēdzot, saņēmuši Zelta, Sudraba, Bronzas vai Cerību liecību, guvuši augstus sasniegumus sportā, bijuši aktīvi sabiedriskajā darbā, un viņu vecāki. Šis pasākums ir pateicība bērniem par uzcītību un vecākiem par labu bērnu audzināšanu. Tas ir gandarījuma brīdis.

Lūgums un aicinājums palīdzēt

Neretas novada novadpētniecības muzejam krājuma veidošanā sadaļā

“Neretas novada cilvēki – 1991.gada barikāžu laikā”

Katru gadu janvārī atceramies 1991.gada barikāžu laiku. Jo tālāk no barikādēm aizejam, jo atmiņas un fotogrāfijas vairāk bālē, dziest. Kaut gan jāatzīmē, ka Laiks ir tas, kas izceļ būtisko un notušē nebūtisko, izvētī graudus no pelavām, ļauj izvērtēt notikumus. Laiks ir arī tas, kas palīdz pazaudēt liecības un lieciniekus, tā izdzēšot būtiskas lietas notikumu hronikā. 1991.gada barikādes ir viens no šādiem notikumiem. Mums muzejā ir tikai viena fotogrāfija no Neretas novada cilvēkiem barikādēm un divas fotogrāfijas no Baltijas ceļa. Tādēļ lūdzam Neretas iedzīvotājus dalīties ar mums atmiņās un ar fotogrāfijām.

Mēs dāvājam labestību un sirsnību

Arvien straujāks temps, arvien straujāks dzīves ritms, šķiet, tās ir galvenās šā laika iezīmes. Ne tikai diena un nedēļa, bet nu jau arī mēnesis un gads ir par īsu, lai visu iecerēto varētu bez steigas pagūt.

Bet, kad gaisā sāk virmot kanēļa, mandarīnu un skuju smarža, mēs sākam just Ziemassvētku un Jaunā gada tuvošanos. Svētki ir kā atelpas brīdis, kā atskatīšanās uz paveikto. Skolā tas ir 1.semestra katra skolēna mācību un sabiedriskais  darbs.

Ekskursija uz Rīgu

14.12.2018.

Tuvojās 1. semestra noslēgums, Ziemassvētki. Vēl jāizdara pēdējie darbiņi, lai godam sagaidītu Ziemassvētku vecīti. Tik skaistā laikā Mazzalves pamatskolas 1.- 3. klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgu, lai projekta “Skolas soma” ietvaros ,apmeklētu Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju. Tajā ir padomāts par visu vecumu apmeklētājiem. Ir iespēja apskatīt dažādas izstādes, pastāvīgo ekspozīciju vai doties izzinošā un aizraujošā ceļojumā mākslas pasaulē. Saņemot kartes ar mākslas darbu aprakstiem un uzdevumiem, bērni kļuva par mazajiem detektīviem. Atrast vajadzīgo zāli, ekspozīciju, gleznās atsevišķus objektus, fragmentus bija interesanti. Un kur vēl labāk atkārtot un nostiprināt vizuālās mākslas stundās apgūtās zināšanas! Skolotājas Vitas Zeltiņas vadībā darbs veicās raiti, bērni darbojās ar prieku . Starp daudziem darbiem, katrs skolēns varēja izvēlēties arī sev tuvāko, interesantāko mākslas darbu.

Ziemassvētku kauss

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 23. decembrī notika tradicionālā Ziemassvētku kausa izcīņa volejbolā sieviešu un vīriešu komandām. Kopskaitā divpadsmit komandas bija ieredušās no Neretas, Vecumnieku, Kokneses novadiem, kā arī no Jēkabpils un Krāslavas pilsētām.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other