Pirmā kārta novusa čempionātā

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 9.februārī notika Neretas pagasta 1.atklātā novusa čempionāta vīriešiem 1.kārta. Čempionāts norisināsies četrās kārtās, pirmajās trijās priekšsacīkstes, ceturtajā finālspēles. 2.kārta plānota 1.martā, 3.kārta-10.aprīlī un finālspēles 10.maijā.

Uz pirmo kārtu bija ieradies kupls dalībnieku skaits- 12 dalībnieki no Neretas, Mazzalves un Zalves pagastiem- Juris Budris, Laimonis Klimovičs, Aleksis Smirnovs, Juris Narogs, Arvīds Lutinskis, Dainis Ozoliņš, Mairis Dzenis, Vilnis Beļūns, Nauris Smirnovs, Aivars Zariņš, Jolanta Laumane, Imants Silavs. Pēc sacensību nolikuma dalībniekiem veicot izlozi, tika izveidotas divas grupas, katrā seši sportisti. Pirmajās trijās kārtās katras grupas novusisti sacentīsies savā starpā, katrā kārtā vācot punktus, kas tiks summēti. Ceturtajā kārtā- finālspēles.

Pirmās kārtas spēles bija ļoti interesantas, spēku samēri visiem ļoti līdzīgi. Neviens no dalībniekiem nesavāca kārtā iespējamo maksimālo punktu skaitu-15.  Visiem bija gan uzvaras, gan zaudes. Meistarīgi nostartēja arī vienīgā sieviete Jolanta Laumane (vīriešiem nebija pretenziju par viņas startu čempionātā). Pēc pirmās kārtas „A” grupas līderis ar 11 punktiem ir Aleksis Smirnovs un „B” gupas līderis arī ar 11 punktiem ir Aivars Zariņš.

Paldies dalībniekiem par interesanto dienu, skaistajām spēlēm un atbalstu sportiskajām aktivitātēm!

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other