Ieva Sutugova un Jānis Bērziņš koncertē Ērberģes muižā

Jau tradicionāli katru mēnesi Ērberģes muižā notiek koncerts, kurā uzstājas Latvijā atpazīstami un skatītāju iemīļoti mūziķi.

7.februārī Ērberģē viesojās dziedātāja Ieva Sutugova un ģitārists, daudzu dziesmu vārdu un mūzikas autors Jānis Bērziņš. Koncertā, skatītāju aplausu pavadītas, skanēja gan nedzirdētas Jāņa Bērziņa oriģināldziesmas, gan tautā iemīļotas Ievas Sutugovas izpildītās dziesmas. Visu izvēlēto skaņdarbu galvenā odziņa bija melodija. Tieši melodiju, tāpat kā dziesmas stāstu, Ieva un Jānis novērtē visaugstāk.

Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļoja to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām un neierobežo mūsu iztēli. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tāds bija arī koncerta noskaņojums – kopīgi sirsnīgs, un tomēr katra dziesma pavisam atšķirīga viena no otras – no dziļas smeldzes līdz jautrajam, vienmēr smaidīgo Ievu Sutugovu lieliski raksturojošajam “Lillā limuzīnam”.

Pēc koncerta daudzi apmeklētāji atzina, ka iepazinuši gan Ievu Sutugovu, gan lielisko ģitāristu Jāni Bērziņu pilnīgi citā kvalitātē. Daudzi vecākās paaudzes koncerta apmeklētāji šos mūziķus nemaz nezināja. “Koncertā dzirdētais pārspēja gaidīto”- tāds bija atzinums.

Ļoti ceram, ka arī nākamie koncerti pulcēs daudz klausītāju. Tiekamies 20.martā, kad uzstāsies lieliskais šovmeistars akordeonists Māris Balaško!

Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other