Mazzalvietis Niks Ašmanavičs gūst bronzu lodes grūšanā valsts čempionātā

Mazzalves pamatskolas skolēni savu sportisko varēšanu arī šogad pierāda dažāda mēroga sporta sacensībās.

Novembrī Ludzā Inguna Sakne izcīnīja 2.vietu 1000 m skriešanā, 2.vietu lodes grūšanā, Paulai Bubinai 3.vieta lodes grūšanā, Nikam Ašmanavičam 3.vieta lodes grūšanā, Keilijai Kuzņecovai 3.vieta pildbumbas mešanā. Decembrī Ludzā Zandai Zariņai 1.vieta 1000 m skriešanā, Vitai Krotovai 3.vieta 600 m skriešanā. Janvārī vieglatlētikas sacensībās Ogrē un arī Jēkabpilī Latvijas čempionāta vieglatlētikā atlases sacensībās Niks Ašmanavičs uzrādīja 3.labāko rezultātu lodes grūšanā, Inguna Sakne bija trešā 1000 m skriešanā. Ogrē 1.vietu lodes grūšanā izcīnīja Paula Bubina. Šīs visas sacensības bija gatavošanās Latvijas čempionātam vieglatlētikā.

1.februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā aizvadīts Latvijas U14 grupas vieglatlētikas čempionāts telpās. Zēniem 3 kg lodes grūšanā 23 dalībnieku konkurencē bronzas godalgu izcīnīja mazzalvietis Niks Ašmanavičs (treneris Agris Sakne, rezultāts — 10,04 m). Izcils rezultāts! Apsveicam Niku!

Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other