Pavasaris ne tikai dabā!

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 10.-12.klašu TDK’’Sudrabiņš’’ viesojās Jaunjelgavā uz sadanci ‘’Pavasaris ne tikai dabā’’. Koncertā piedalījās: Bauskas novada kultūras centra TDA “Jandāls” studija, vadītāja Tamāra Ļisovcova.
Pļaviņas novada kultūras centra JDK “Daugaviņa”, vadītāja Ineta Reitere”
Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikuma  JDK “Laile”, vadītāja Sarmīte Kadiķe
Kokneses novada kultūras nama jauniešu deju kolektīvu, vadītāja Kornelija Reisnere, Agra Bērziņa
Kokneses novada kultūras nama VPDK “Liepavots”, vadītāja Inta Balode
Limbažu novada Pociemu kultūras nama VPDK “Nāburgi”, vadītāja Baiba Adamoviča
Jaunjelgavas novada kultūras nama  JDK “Kodoliņš” vadītāja Zanda Skuja
Neretas novada kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Sudrabiņš, vadītāja Inita Kalniņa”
Jaunjelgavas novada kultūras nama VPDK “Kodols” vadītāja Gunita Krievāne.

Tika izdejotas dažādas skatuviskās dejas. Sagaidot kolektīvus, vietējie dejotāji bija parūpējušies par siltu tēju, garšīgām smalkmaizītēm un sieru. Šī bija lieliska iespēja izdejot skates repertuāru uz citas skatuves. Apskatīt citu kolektīvu paveikto darbu. Pēc koncerta visi varēja izdejoties kārtīgā ballītē!

Neretas novada kultūras nama jauniešu deju kolektīva “Sudrabiņš

vadītāja Inita Kalniņa

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other