Uzņēmēju dienas aicina: iepazīsti savu novadu no jauna!

No 3.-4. aprīlim Aizkrauklē norisināsies “Pārnovadu Uzņēmēju dienas 2020”. Divu dienu garumā dažādos pasākumos to dalībniekiem būs iespēja uzzināt sev noderīgu informāciju par uzņēmējdarbību un nodarbinātību Aizkraukles reģionā, kā arī jaunā un pārsteidzošā gaismā ieraudzīt savu un kaimiņnovadus un atrast īpašo laimes formulu. Tas viss zinošu un iedvesmojošu profesionāļu vadībā, kuru vidū erudītās personības Ansis Bogustovs un Haralds Burkovskis.

Piektdien, 3. aprīlī, forums – diskusija “Aizkraukles novads ārpus rāmjiem un robežām” būs veltīts tam, lai parādītu reģionā esošās iespējas dzīvot, strādāt un sasniegt savus mērķus, kā arī atklātu apkārt esošo novadu “rozīnītes”. Forumā noslēgumā – aicinājums iedvesmoties laimīgai dzīvei.
Pasākuma otrajā dienā norisināsies izstāde – gadatirgus, kur varēs iegādāties tuvējā apkārtnē ražotus pārtikas produktus un amatnieku darinājumus, kā arī iepazīt dažādus pakalpojumu sniedzējus un tūrisma piedāvājumu apkārtnes novados. Paralēli norisināsies JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālais pasākums CITS BAZĀRS Aizkrauklē.

Dienas gaitā novadi rādīs savu lepnumu – savus talismanus, kas raksturo katras vietas neatkārtojamību un, kā jau talismani, piesaista veiksmi un izdošanos. Atraktīvo talismanu parāde norisināsies pirmo reizi, un tajā piedalīsies vismaz 6 novadi.

Novadu radošāko pārstāvju veikumu būs iespēja aplūkot īpašā modes skatē. Tajā piedalīsies skrīveriete Monta Nāburga ar zīmola “RADADA” un Kristīne Kalēja no Jaunjelgavas ar zīmola “Partapis” tērpiem, savukārt Kokneses pilsdrupas demonstrēs stilizētu viduslaiku tērpu kolekciju dāmām. Būs arī citi dalībnieki. Ģimenēm ar bērniem dienas gaitā notiks dažādas radošās darbnīcas – karameļu gatavošanas darbnīca, ziepju darbnīca, sietspiedes apdrukas radošā darbnīca, sejiņu apgleznošana un piepūšamās atrakcijas u.c.

Izstādes – gadatirgus norises vietā no plkst. 9:00 – 15:00 konsultācijas sniegs dažādas iestādes – Aizkraukles novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Nodarbinātības valsts aģentūras Aizkraukles filiāle un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, kā arī remigrācijas koordinators Zemgalē, pie kura varēs saņemt atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar atgriešanos Latvijā.

Uzņēmēju dienas organizē Aizkraukles novada pašvaldība, izmantojot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā projektu konkursā “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” iegūto finanšu atbalstu. Tāpēc īpaši gaidīti iedzīvotāji, kas nesen atgriezušies Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes ārvalstīs, vai plāno atgriezties. Nozīmīgākie Uzņēmēju dienu pasākumi tiks translēti tiešraidē Aizkraukles novada kontā vietnē Facebook.

“Esam gandarīti par kaimiņnovadu pašvaldību pārstāvju atsaucību, atbalstu un praktisku iesaistīšanos, lai Uzņēmēju dienas sniegtu ieguvumu iespējami lielākam iedzīvotāju skaitam. Parādot katra novada stiprās puses, vēlamies uzsvērt tās vērtības, kas mums visiem kopā ir, vairot lepnumu par savu novadu, kā arī, protams, iedrošināt šeit atgriezties tos cilvēkus, kas no Latvijas devušies prom,” stāsta Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Baiba Kellere, aicinot pavadīt divas piepildītas un aizraujošas dienas Aizkrauklē.
Pieteikšanās dalībai gadatirgū līdz 26. martam, pieteikšanās forumam – līdz 2. aprīlim, aizpildot veidlapu mājaslapā http://auc.aizkraukle.lv/.

Baiba Kellere,
Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja
Mob. 26227581, baiba.kellere@aizkraukle.lv

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider