Neretas PII “Ziediņš” izgatavo putnu būrīšus

9.martā  Neretas PII “Ziediņš” pagalmā pulcējās bērni, kas kopā ar saviem palīgiem –  mammām, tētiem, vecvecākiem, brāļiem vai māsām –  gatavoja putnu būrīšus. Marta sākums jau ir pavasara gaidu pilns un ir skaidrs, ka siltais laiks, kad putni atgriežas no siltajām zemēm, vairs nav aiz kalniem. Tāpēc, ja bērni vēlas priecāties par putnu klātbūtni, to priekpilno vīterošanu un vidžināšanu bērnudārza teritorijā, ir vērts padomāt un parūpēties par putnu māju izgatavošanu.

Mazie, pieaugušo roku un norādījumu vadīti, ar āmuru sita naglas, lai sastiprinātu būrīšus, piemeklēja nepieciešamās formas dēlīšus un pēc kopīgi paveikta darbiņa izvietoja tos bērnudārza apkārtnē esošajos kokos.

Kad putnu mājokļi bija piestiprināti kokos, un nu tie ir gatavi uzņemt pavasara vēstnešus – putnus, visi rosīgie putnu būrīšu izgatavotāji varēja cienāties ar siltu tēju un cepumiem.

Bērnudārza vadītāja Inita Jakovčika saka lielu paldies bērnu vecākiem, vecvecākiem un citiem ģimenes locekļiem, kas atrada laiku kopīgi darboties ar saviem bērniem, tāpat liels paldies “Kronīšu kokapstrādei” un Neretas pagasta pārvaldes Komunālās nodaļas darbiniekam Maiguram Možeikam par sagādāto materiālu!

 

Daiga Naroga

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other