Neretas kultūras namam jauni mūzikas instrumenti

Neretā ir daudz labu cilvēku, bet ir tādi, kas domā arī par sabiedrības labklājību.

Lielu paldies vēlos teikt Naurim Beļūnam un biedrībai ‘’Saules sporta klubs’’, kas sadarbībā ar Gesellschaft Schweiz-Lettland  jeb Šveices-Latvijas biedrību marta sākumā sagādāja Neretas kultūras namam mūzikas instrumentus: ģitāras, sitamos instrumentus, aktīvo skandu komplektu, mikserpulti un 2 mikrofonus. Tas ir labs papildinājums izremontētajā mūzikas telpā, kurā bērni brīvajā laikā kopā ar Zigurdu Kalnāri varēs darboties, apgūstot jaunus mūzikas skaņdarbus.

Nauris pastāstīja, ka sadarbība ar Šveices latviešu biedrību ir aizsākusies pirms krietna laika. Trešo gadu pēc kārtas Neretā tiek īstenots projekts par malkas piegādi pensionāriem – invalīdiem. Nākotnē ir paredzēti vēl daži projekti, bet tos pagaidām viņš neizpauda.

Lai izdodas iecerētie darbi!

Paldies par sadarbību un atbalstu, bet bērniem –  lai labi skan un priecē visus ar jaunie skaņdarbiem!

Inita Kalniņa

Neretas kultūras nama vadītāja

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other