Bibliotēkas lietotāju zināšanai!

Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī no 13.marta līdz 14.aprīlim:

• Grāmatu pasūtījumus bibliotēkā var veikt tikai attālināti zvanot uz tel. 65176162, mob. 22497231
  • Vai rakstot uz e-pastu: nerbibl@inbox.lv bibliotēkas  darba laikā.
  • Pasūtītās grāmatas ir iespējams saņemt Neretas novada centrālās bibliotēkas noteiktajā laikā:

otrdienās 9.00-12.00, vai citā laikā iepriekš laiku saskaņojot ar    bibliotēku.

Katru grāmatu komplektu nododam:

• drošā attālumā lasītājam,
  • iesaiņotu ar norādītu lasītāja uzvārdu,
  • novietotu uz galda bibliotēkas priekštelpā.

Ievērojam 2m distanci, lai neveidotos rindas grāmatu saņemšanas laikā!

Aicinām izbaudīt grāmatu lasīšanu un nesteigties ar to nodošanu atpakaļ bibliotēkai, jo grāmatas izmantošanas termiņš tiks automātiski  pagarināts.

Aicinām izmantot :

3td e-GRĀMATU bibliotēka

www.3td.lv

3td E-GRĀMATU bibliotēka” ir pakalpojums, kas reģistrētajiem pašvaldību publisko bibliotēku lietotājiem piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē.

Ikvienam lasītājam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru un tulkotos darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē viedierīcē vai datorā.

Lai kļūtu par “3td e-GRĀMATU bibliotēkas” lasītāju, ar Neretas novada centrālās bibliotēkas e-kataloga autorizācijas datiem (“Mana bibliotēka” lietotājvārds un parole) jāveic reģistrācija vietnē www.3td.lv.

Ja vēl neesat mūsu lasītājs vai arī iepriekš neesat izmantojis autorizācijas datus, vērsieties attālināti novada  bibliotēkā.

Jautā pašvaldībai