Teātra izrādes nāk uz mājām!

Lai iekrāsotu ikdienu košākām krāsām aicinu apmeklēt teātra izrādes virtuāli.

https://www.dailesteatris.lv/lv/starpbridis šeit varēs skatīt repertuāru ar senākiem Dailes teātra iestudējumiem, kurus dzīvajā izpildījumā redzēt vairs nav iespējams. Izrādes būs pieejamas uz laiku, kamēr valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un apmeklēt teātri klātienē nav iespējams.

Tāpat ar interesantu ideju un piedāvājumu pie saviem skatītājiem nācis Nacionālais teātris https://teatris.lv/jaunumi/aicinam-uz-speli-izvelies-izradi-pats Viņiem ir  interesanta spēle ar skatītājiem ‘’Izvēlies izrādi pats’’. Šai nedēļas nogalei skatītāji ir nobalsojuši par izrādi “LATGOLA.LV”. Izrāde būs pieejama no 3. aprīļa plkst. 19.00.

Arī  Jaunais Rīgas Teātris turpina iepriecināt savus skatītājus. Turpinās iesāktais projekts JRT LASA GRĀMATAS MĀJĀS. Kamēr teātris slēgts un visiem jāpaliek mājas, aktieri izvēlas grāmatas, ko lasīt mums. Visi video lasījumi vienuviet JRT vimeo kontā  – https://vimeo.com/jaunaisrigasteatris

Savukārt Nedēļas nogalē, no rītdienas līdz svētdienai dāvina iespēju noskatīties 2008./2009. gada teātra sezonas Spēlmaņu nakts Gada dramatisko izrādi – ZILĀKALNA MARTA (režisors Alvis Hermanis).
Skaties no 3.04 līdz 5.04:www.vimeo.com/jaunaisrigasteatris

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other