Otrā kārta novusa čempionātā

   Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 1.martā notika Neretas pagasta 1.atklātā novusa čempionāta vīriešiem 2.kārta. Čempionāts norisināsies četrās kārtās, pirmajās trijās priekšsacikstes, ceturtajā finālspēles.

   Uz otro kārtu ieradās visi 1.kārtas dalībnieki no Neretas, Mazzalves un Zalves pagastiem- Juris Budris, Laimonis Klimovičs, Aleksis Smirnovs, Juris Narogs, Arvīds Lutinskis, Dainis Ozoliņš, Mairis Dzenis, Vilnis Beļūns, Nauris Smirnovs, Aivars Zariņš, Jolanta Laumane, Imants Silavs.Arī otrajā kārtā neviens no dalībniekiem nesavāca kārtā iespējamo maksimālo punktu skaitu-15.  Tomēr bez zaudējuma spēlēs 2.kārtu izdevās pabeigt Aleksim Smirnovam, kurš ir arī „A” grupas līderis. Pēc otrās kārtas līderpozīcijas „B” grupā arī saglabāja Aivars Zariņš. Trešā kārta bija plānota 10.aprīlī, pēc kuras arī tiktu noteikti finālisti. Sakatā ar esošo situāciju,  čempionāta tālākā norise pārtraukta uz nenoteikto laiku.

   Jau no 13.marta valstī sakarā ar vīrusu ir ieviesta ārkārta sitācija, kurā aizliegts rīkot jebkuras sacensības, šobrīd arī pulcēties vairāk par divi, kā arī citi daudzi ierobežojumi. Tai pašā laikā tiek rekomendēts aktīvs dzīves veids, uzturēšanās svaigā gaisā. Ir patīkami, ka arī neretieši šai sarežģītajā periodā, vairāk atlicina laiku fiziskajām aktivitātem- nūjo, soļo, skrien, brauc ar velosipēdu, nodarbojas skeitparkā, iespēju robežās izmanto futbola, volejbola, basketbola bumbas, vecāki ar bērniem nodarbojas Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa stadionā. Un tas viss lielāko ties notiek, ievērojot ārkārtas situācijas noteikumus.

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other