Iemūžināsim 4.maiju!

 

1918.gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šogad aprit 30 gadi, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju“Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Tik vienotas izjūtas un attieksme pret notiekošo kā toreiz ir vienreizējas, un katru gadu šī diena ir svētku diena – norisinās dažādi pasākumi, kuros varam sajust lepnumu, ka esam neatkarīga valsts. Arī Neretā šogad bija plānots sirsnīgs pasākums – dārza svētki ar sadziedāšanos ar kori un pūtēju orķestra dalību lustīgai ballēšanai, ar novada mājražotāju klātu galdu Baltā galdauta svētkos, bet…Covid-19 ienesis savas korekcijas.

Neretas kultūras darbinieki aicina tomēr svinēt šo dienu katrā ģimenē, šoreiz – atsevišķi, bet kopības sajūtu rast tajā, ka ģimenes aicinām iemūžināt digitālajās fotogrāfijās brīžus no ģimenes kopābūšanas pie svētku galda, kopīgas pastaigas, vērojot mūsu novada skaistākos dabas objektus tieši šajā dienā – 4.maijā. Iemūžinātos mirkļus lūdzam sūtīt sava pagasta kultūras darbiniekam tieši 4.maijā uz e-pastu: neretieši safotografētās foto sūtiet Initai Kalniņai uz adresi inita16@gmail.com, mazzalviešu foto gaidīs Solveiga Koklevska uz e-pastu solveko@inbox.lv, Zalves pagasta ļaudis, sūtiet foto Gunitai Gorbačovai uz e-pastu guncite2@inbox.lv, pilskalniešu fotomirkļus sūtiet Mirdzai Varekojai uz  e-pastu mirdzapilskalne@inbox.lv!

Sakrātos 4.maija fotomirkļus publicēsim novada mājas lapā, veidosim fotoizstādi 18.novembra svinīgajā pasākumā (ļoti ceram, ka ļaunais vīruss tad būs uzvarēts pilnībā). Protams, visus gaida pārsteiguma balvas.

Iemūžināsim 4.maiju Neretas novadā!

 

Žanna Miezīte

 

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other