4.maijs fotogrāfijās

Šogad Neretā 4.maijā, dienā, kad pirms 30 gadiem Augstākā Padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas neatkarības atjaunošanu”,  bija plānots sirsnīgs pasākums – dārza svētki ar sadziedāšanos ar kori un pūtēju orķestra dalību, ar mājražotāju klātu galdu…, taču  valstī un visā pasaulē esošā situācija ieviesa savas korekcijas.

Tāpēc šogad Neretas novada kultūras darbinieki aicināja kopības sajūtu rast, ģimenes kopābūšanas mirkļus, novada dabas objektus, sirdij tuvākās vietas u.c. iemūžinot digitālos fotouzņēmumos.

Atsaucība pašvaldības aicinājumam bija gana liela.  Fotogrāfijas iesūtīja Zigfrīda Ozoliņa, Dita Pavloviča, Aivars Miezītis, Silvija Zariņa, Trīna Pavloviča, Guna Baltace, Inga Lapiņa, Inese Čiževska, Marta Ragele, Regīna Lauciška un Inga Zvilna.

Cerēsim, ka 18.novembra svinīgajā pasākumā, kad vīruss būs uzvarēts, varēsim šos darbus aplūkot fotoizstādē!

                                                                                                                                              Daiga Naroga

 

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other