Ģimeņu dienā aicinām kopīgi piedalīties Lielajā talkā

15.maijā atzīmējam Starptautisko ģimeņu dienu. Šogad tā gandrīz sakrīt ar Lielās talkas datumu. Esam vienojušies, ka Neretas novadā talkojam 15. un 16.maijā, kad nu kuram tas ērtāk.

 Ģimeņu dienā Neretas novada kultūras darbinieki aicina ģimenes atrast kopīgu darbošanos savas mājas apkārtnes sakārtošanā, bet būsim īpaši pateicīgi, ja radīsiet laiku iesaistīties Neretas novada kultūrvides sakārtošanā, ievērojot visus piesardzības noteikumus. Īpaši aicinām pašdarbniekus un viņu ģimenes, jo tie ir cilvēki, kas vienmēr atsaukušies labu ideju īstenošanā. Savu ģimeni Ģimeņu dienas Lielajā talkā aicinām iemūžināt foto un foto iesūtīt Žannai Miezītei (zanna.miezite@gmail.com vai WhatsApp 29339832). Iemūžinātos fotomirkļus publicēsim novada mājas lapā. Tas būs mūsu novada aktīvo ģimeņu fotoalbums.

Aicinām piedalīties 15. vai 16.maijā Mazzalvē  Ērberģes parkā Leģendu takas sakārtošanā (lūzušo zaru izvākšana, atkritumu savākšana, taku grābšana), iepriekš piesakoties pie Solveigas Koklevskas (tel. 26435288 solveko@inbox.lv), lai koordinētu talkas dalībnieku skaitu vienlaicīgi.

Neretā apzaļumosim kultūras nama apkārtni (pieteikties pie Initas Kalniņas 26359164 inita16@gmail.com)

Pilskalnes ģimenes aicinām iesaistīties Gricgales kroga un apkārtnes sakopšanā (pieteikties pie Mirdzas Varekojas 29169207 mirdzapilskalne@inbox.lv)

Zalvē jūsu palīdzību gaidīs Zalves parka sakārtošanā (veco ceriņu izciršana, lūzušo zaru izvākšana) Ilma Svilāne (29116334, ilma.svilāne@inbox.lv).

 

Ģimeņu dienā vēlot kopābūšanas prieku un gandarījuma mirkļus Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other