Trešā kārta novusa čempionātā

Ievērojot visus drošības noteikumus, kuri paredzēti  šajā pandēmijas periodā, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 17.maijā notika Neretas pagasta atklātā novusa čempionāta 3.kārta.

   Diemžēl visi nevarēja ierasties, bet šāda situācija ir paredzēta sacensību nolikumā un visas iespējamās spēles tika izspēlētas. 31.maijā notiks finālsacensības. Pēc triju kārtu kopvērtējuma pirmajā sešiniekā, kas cīnīsies par medaļām un čempiona titulu iekļuva Juris Budris, Laimonis Klimovičs, Aivars Zariņš, Aleksis Smirnovs, Nauris Smirnovs un Jolanta Laumane. Savā starpā finālspēles turpinās arī otrā sešinieka spēlētāji Vilnis Beļūns, Imants Silavs, Arvīds Lutinskis, Mairis Dzenis, Dainis Ozoliņš, Juris Narogs.

 

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other