Zemessargi sniedz atbalstu Neretas sociālās aprūpes centram

No 21.aprīļa līdz 6.maijam karavīri un zemessargi visā Latvijā sniedza atbalstu sociālās aprūpes iestādēm un ģimenēm, kam tas nepieciešams. Aizsardzības ministrija norādīja, ka karavīri un zemessargi iepriecināja un dāvāja svētku sajūtu līdzcilvēkiem, palīdzot apkārtnes labiekārtošanā, mēbeļu pārvietošanā, lielgabarīta atkritumu un nolietotās sadzīves tehnikas izvešanā, malkas sagatavošanā, kā arī citos ikdienas darbos.

Aktivitātes norisinājās, ņemot vērā ārkārtējās situācijas laikā valstī noteiktās drošības prasības.

Lai dāvātu svētku sajūtu arī Neretas sociālās aprūpes centra iemītniekiem. Zemesssardzes 3.Latgales brigādes 55.kājnieku bataljona zemessargi un karavīri, godinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu, sniedza atbalstu šī  centra iemītniekiem, uzstādot žogu. Savukārt centra darbinieki  bija sarūpējuši sātīgas pusdienas.

Zemessardzes 55.kājnieku bataljona štāba apgādes rotas virsseržants  Andris Svencis svinīgi ieslēdza arī Neretas sociālā aprūpes centra strūklaku.

 

Daiga Naroga

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other