Radioraidījuma “Greizie rati” ieraksts Ērberģes muižā

Ērberģes muižā vienmēr ir priecīgi uzņemt ciemiņus. Arī šovasar jūnija nogalē bez tūristiem Ērberģes muižu apciemoja arī folkloristi Iveta un Vidvuds Medeņi, lai ierakstītu radioraidījumu “Greizie rati”. Minēt valodnieciskās mīklas uzaicināja Žannu Miezīti un tajā brīdī skolu apciemojušo Mazzalves pamatskolas absolventu, tagad saldenieku Nauri Ozoliņu ar ģimeni. 16 raidījuma veidotājas Ivetas Medenes atlasītās Latvijas iedzīvotāju atsūtītās mīklas, reizē runājot par minētāju ikdienu, par Ērberģes muižas nostāstiem un daudz ko citu, atminēt tik labā kompānijā nemaz nebija grūti, lai gan mīklas bija visai āķīgas. Visas mīklas bija “domājamas”, bet kā visinteresantāko Ērberģes komanda atzina mīklu par koka olu ar “k” pa vidu”. Izrādās tā ir “kokakola”. Patika arī mīkla “Ko lieto Inga ar Veru?” Atbilde – ingveru. Vidvuda Medeņa vadītais raidījums izskanēs augusta pēdējā nedēļā.

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other