Līgo svētku koncerts Neretas estrādē

‘’Pa gadskārtu Jānīts nāca

Savus bērnus apraudzīt:

Meitām nesa zīļurotu,

Puišiem caunu cepurītes.’’ (T.dz.)

Zāļu dienas vakarā ikviens tikai gaidīts Neretas estrādē uz Līgo svētku koncertu.  Neretas iedzīvotājus un tās viesus ar jautru un ironisku koncertprogrammu ‘’Skabarga’’ priecēja grupa no Ogres ‘’Meduspods’’ Kā viņi paši par sevi saka: ‘’Esam Manguļu ģimene un nesen izveidojām jaunu , un mūsu dzīvē nebijušu sastāvu ,kā rezultātā radās jauna koncertprogramma! Esam ļoti pozitīvi noskaņoti un vēlamies Jums sniegt neaizmirstamus svētkus!’’ Grupā dzied: tēvs Artūrs Mangulis, kurš ir galvenais dziesmu autors, mūziķis un Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs , māte Linda – deju pedagogs, mūziķe, dēls Emīls, kurš sevi raksturo: ‘’ Esmu mūziķis kurš dzied un strādā ierakstu studijā! Esmu traks un mērķtiecīgs uz lieliem mērķiem!’’

Koncerta programma bija veidota no Artūra Manguļa dziesmām. Par katru dziesmu autors pastāstīja, kāpēc tāds nosaukums un kur smēlies ideju.

Koncerta izskaņā izdziedāja arī tautā pazīstamās līgo dziesmas, iesaistot publiku. Noslēgumā izpildīja ‘’Čikāgas piecīšu’’ dziesmu :

‘’Līgo veci, līgo jauni kamēr jāņu uguns degs
Līgosim mēs šonaksniņu kamēr rīta saule leks…
Citu gadu gaidīsim kad jānītis atkal nāks
Tā lai mūsu bērnu bērni vienmēr līgo dziesmas māk….’’

 

Paldies visiem, kas atrada laiku un bija kopā zāļu dienā!

Neretas kultūras nama vadītāja Inita Kalniņa

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other