No 2020.gada 14.jūlija uz remonta laiku Ērberģes pasta nodaļa pakalpojumus sniegs pagasta pārvaldes telpās

Sakarā ar remontdarbiem Neretas novada Mazzalves pagasta Ērberģes pasta nodaļā no 2020.gada 14.jūlija pasta pakalpojumi tiks nodrošināti pagaidu telpās vietējās pagasta pārvaldes ēkā. Pēc remontdarbiem, ko potenciāli plānots pabeigt līdz rudenim, klienti pasta pakalpojumus varēs saņemt augstākā komforta līmenī līdzšinējās nodaļas telpās. Nodaļas darbalaiks pagaidu telpās paliek nemainīgs.

Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, Ērberģes pasta nodaļā paredzēts remonts, tāpēc nodaļa šajā periodā no līdzšinējām telpām Ainās tiek pārcelta uz pagasta pārvaldes ēku Liepu ielā 2. Lai nodrošinātu Ērberģes pasta nodaļas veiksmīgu pārcelšanu uz pagaidu telpām, 2020.gada 13.jūlijā nodaļa apmeklētājus pieņems no plkst.8 līdz 10, savukārt pagaidu telpās klientus gaidīs 14.jūlijā no plkst.12.

Pagaidu telpās Ērberģes pasta nodaļa strādās tāpat kā līdz šim – katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 un no plkst.10 līdz 13.

Plānots, ka remontdarbi Ērberģes pasta nodaļas telpās varētu tikt pabeigti līdz šāgada rudenim, kad klienti pasta pakalpojumus varēs saņemt ērtāk un komfortablākos apstākļos – klientu zonā tiks izvietoti atvērtā tipa stendi, ļaujot tuvāk aplūkot izvēlētās preces un iepazīt preses izdevumus.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pasta pakalpojumu servisa un vides modernizācijas darbus dažādās Latvijas vietās.

Sīkākai informācijai:

Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729

E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other