Neretietis Kaspars Vasiļjevs kļūst par Latvijas čempionu vesera mešanā

Noslēdzies Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā veiksmīgi startēja arī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas un Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkņi.

Visaugstākos panākumus guva Kaspars Vasiļjevs, U16 vecumā grupā kļūstot par Latvijas čempionu vesera mešanā.

Junioru grupā labs starts bija Nilam Muraškam, izcīnot 3.vietu vesera mešanā, savukārt Liāna Roze ieguva 4.vietu diska mešanā.

Savukārt Ogrē 28.jūlijā tika aizvadīts pirmais visu triju Baltijas valstu tradicionālais čempionāts vidējās  vecuma grupas (U16) jauniešiem. Kaspars Vasiļjevs jau piedalījās Baltijas valstu čempionātā, kur pārstāvēja Latvijas izlasi un izcīnīja godpilno ceturto vietu, gūstot Latvijas labāko  sasniegumu U16 vecuma grupā šajā disciplīnā  šogad. Kaspars veseri raidīja 40,47m tālu, dodot vērtīgus punktus Latvijas izlases zēnu un meiteņu komandai, ļaujot sasniegt 2.vietu un pavisam nedaudz zaudējot igauņiem.

Šoreiz mūsu ziemeļu kaimiņi revanšējās, salīdzinot ar pērno gadu, kad uzvarēja Latvijas vieglatlēti. Šogad igauņi uzvarēja, 32 disciplīnu konkurencē uzvarot 18 disciplīnās, bet Latvijas zēni un meitenes uzvarēja 10 disciplīnās, 11 reizes bija otrie un 10 reizes – trešie. Igauņi kopsummā savāca 279 punktus, Latvijas komanda – 223 punktus, bet lietuvieši – 182 punktus.

 

Daiga Naroga

Zigurds Karols

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other