Sportiskās aktivitātes Mazzalvē

25. augusta rīta pusē Mazzalves pagasta Ērberģē notika sporta pasākums ģimenēm ar bērniem un jauniešiem, kuru ar Mazzalves pagasta zemnieku un uzņēmēju atbalstu rīkoja Mazzalves pagasta pārvalde un biedrība “Ērberģietes”. Lietaino laikapstākļu dēļ šķita, ka pasākums neizdosies, taču lietus palaikam pierima un pasākums ritēja savu gaitu. Ērberģes muižas parka celiņos dalībniekus gaidīja vairākas “stacijas”, kurās pagasta jaunieši katrā piedāvāja kādu sportisku veiklības uzdevumu vai radošu darbošanos.

No lietus nenobijās un pasākumu apmeklēja deviņas ģimenes. Kad visi uzdevumi bija paveikti, notika kopēja cienāšanās ar gardām mājās ceptām plātsmaizēm, ko bija sarūpējušas biedrība “Ērberģietes”  dalībnieces. Katrai komandai par piedalīšanos tika pateicība un mazajiem dalībniekiem mazas balviņas. Pēc tam mazajiem dalībniekiem bija paredzēti prieki piepūšamajās atrakcijās, taču lietus dēļ diemžēl šie prieki bija jāatceļ uz citu reizi. Pasākuma turpinājumā ikviens varēja izmēģināt roku zābaka mešanā, šautriņu mešanā, šaušanā ar pneimatisko šauteni. Sievu konkurencē vistālāk zābaku aizmeta Agnija Baltace, no vīriem Arnis Baltacis, šautriņu mešanā no sievām vislabāk veicās Rutai Eļļukai, vīriem Reinim Zariņam, šaušanā ar pneimatisko šauteni uzvarēja Viktorija Baltace, vīru konkurencē pirmo vietu dalīja Reinis Zariņš un Renārs Daugelis. Paldies atsaucīgajiem jauniešiem Baibai un Laurai Zvilnām, Elvai Laurinovičai, Emīlam Bondaram, Alenam Griškevičam, Alvim Spēlmanim, Alenam Dobrovoļskim, Norbertam Bergmanim, kā arī Baibai Dambrānei par palīdzību pasākuma norisē.

Savukārt vakarpusē Mazzalves pagastā notika autofotoorientēšanās sacensības “Iepazīsti Mazzalvi!”. Pasākumu rīkoja Mazzalves pagasta pārvalde to veltot Latvijas simtgadei. Pasākuma mērķis: iesaistīt iedzīvotājus pagasta teritorijas izzināšanā, tūrisma un orientēšanās sporta popularizēšanā, kā arī piedāvāt iespēju iedzīvotājiem interesanti pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Vēlmi piedalīties sacensībās izteica 14 komandas. Vairums dalībnieku, ierodoties uz starta vietu, sagādāja patīkamu pārsteigumu gan rīkotājiem, gan citiem dalībniekiem, jo bija īpaši piedomājuši gan par savu, gan automašīnu vizuālo noformējumu, kas arī tika vērtēts. Neskatoties uz lietaino laiku un dažām tehniskām nebūšanām, pasākums kopumā noritēja veiksmīgi. Finišēja visas 14 komandas. Sacensībās uzvarēja un godalgas ieguva komandas “Kravas ātrums” – 1. vieta, “Krustakrogs” – 2. vieta,  “Obelikss ar draugiem”  3. vieta. Pārējās komandas ieņēma sekojošas vietas:  “Puķu bērni” 4., “Mūris” 5., “Lazdiņi” 6., “Dāmu pops” 7., “Svītraino reiss” 8., “Opel Racing Team” 9., “B.E.R.” 10., “Lapiņi” 11., “Sētnieces” 12., “Dadži” 13., un “Tautu draudzība” 14. vietu. Visas komandas saņēma pateicības par piedalīšanos sacensībās. Pie īpašām balvām tika arī visatraktīvāk noformētās komandas. Mazzalves pagasta pārvalde pateicas pagasta zemniekiem un uzņēmējiem par atbalstu pasākuma tapšanā.

 

Solveiga Koklevska,

kultūras darba organizatore Mazzalves pagastā

 

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other