Tēva diena Ērberģē

     

Lai arī svētdien rīts atausa visai pelēcīgs un vējains, tomēr dienas vidū starp mākoņiem uzspīdēja saulīte, aicinot mazzalviešus doties uz Tēva dienai veltīto pasākumu. Šogad pasākumā piedalījās septiņas ģimenes, no kurām divas bija īpaši kupli pārstāvētas. Enijai un Renāram līdzi bija ieradusies arī “atbalsta komanda” – omīte un opītis.  Arī Rihardam līdzi bija omīte un opītis, bet tā kā tētim šī bija darba diena, tad opim vajadzēja “pārstāvēt” tēti, ņemot dalību visās aktivitātēs. Savukārt, Esmeralda bija atnākusi kopā ar mammu. Pasākums sākās ar kopīgu sportisku “iesildīšanos” mūzikas pavadījumā. Pēc iesildīšanās tētiem vajadzēja parādīt savas prasmes dažādās aktivitātēs gan kopā ar ģimeni, gan arī individuāli.  Kopā ar ģimeni no koka iesmiņiem un dzijas vajadzēja kopīgi uzmeistarot “zirneklīša tīklu”. Katrā no šiem “tīkliņiem” līdz pasākuma beigām “saradās” 8 krāsu zirneklīši – katrs kā atzīme par dalību kādā no aktivitātēm.  Kopā ar bērniem bija jādodas “fotomedībās” muižas apkārtnē un parka takās kopīgi meklējot uzdevumos dotās vietas un lietas. Bija arī vairāki individuāli veiklības un prasmju pārbaudījumi.

  Savukārt  mammas kopā ar bērniem dekorēja Tēta lietu kastītes, Vēlāk, tās pirms pasniegšanas prezentējot, bija jāpastāsta, ko Tēti kastītēs varētu glabāt. Kastītes bija tapušas viena par otru skaistākas – Tēta saldumiem, atslēgām, kā arī atmiņu glabāšanai. Vēl mammas paspēja uzmeistarot papīra rozītes. Tās vēlāk rotāja tētu cepures fotografējoties kopā ar ģimeni. Bērni piedalījās loterijā, saņemot nelielas balviņas. Šķiet, 2 stundas paskrēja nemanot. Noslēgumā “ģimenes galvas” saņēma pateicību par dalību pasākumā ar nomināciju, kas tika piešķirta ņemot vērā katra sniegumu. Paldies ģimenēm, kas apmeklēja pasākumu! Paldies arī maniem palīgiem – Elitai, Anitai, Dzintrai un Astrai!

Solveiga Koklevska

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other