Rotaļīgi un jautri nosvinēts Tēva dienas pasākums PII “Ziediņš”

Saulainā un siltā 7. septembra pēcpusdienā Neretas pirmsskolas izglītības iestādē “Ziediņš” norisinājās īpašs Tēva dienas pasākums. Tā mērķis bija bērnudārza pagalmā pulcēt tētus, vectēvus, krusttēvus, mammas un vecmammas, lai aktīvi un sportiski aizvadītu dienu, vēršot uzmanību tieši uz bērnu un vecāku kopā būšanas laiku. Atsaucība bija liela. Bērnudārza bērniem līdzi atnākuši bija gan tēti, gan mammas, gan brāļi un māsas. Neretas PII “Ziediņš” sporta skolotāja  Dace katru grupiņu, audzinātājas un vecākus aicināja uz kopīgu iesildīšanos, lai turpinājumā bērni kopā ar tētiem, mammām vai vecvecākiem izietu īpaši sagatavotas stacijas, kurās bija jāveic dažādi uzdevumi. Ļoti svarīga bija bērnu un vecāku savstarpējā sadarbība.

Uzdevumi bija ļoti daudzveidīgi. Tika pārbaudīta ikviena precizitāte, ātrums, veiklība, spēks un izturība. Noslēgumā skolotāja Dace aicināja tētus uz virves vilkšanas sacensībām. Sadaloties divās komandās tēti apņēmības pilni no visas sirds vilka virvi. Nobeigumā arī bērni labprāt izmēģināja savus spēkus velkot smago virvi.

Par atraktivitāti un piedalīšanos Tēva dienas pasākumā bērni saņēma īpaši veidotas konfekšu krelles, bet vecāki baranku virteni.

Jācer, ka ar šo pasākumu tiks aizsākta jauka tradīcija, un arī nākamajā gadā un turpmāk visi pulcēsies bērnudārza pagalmā, lai sirsnīgi un jautri pavadītu dienu.

 

Agnese Rutka

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other