SIA “LV ROADS” veic asfalta urbumus ceļa posmā DUS Virši – Skola Mazzalvē

8.oktobrī Neretas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kviesis, pašvaldības izpilddirektors Rolands Klibiķis un Mazzalves pagasta pārvaldes vadītāja Zeltīte Odiņa sekoja līdzi asfalta paraugu ņemšanai ceļa posmā DUS Virši – Skola       Mazzalvē, kur būvdarbus veic SIA “LV ROADS”. Kopā tika veikti četri urbumi.

Paraugi tika ņemti, balstoties uz Ceļu specifikācijas “Metodiskajiem norādījumiem urbto asfaltbetona paraugu noņemšanai”, un tie tiks nodoti sertificētai laboratorijai nepieciešamo testu veikšanai. Paraugu ņemšanas procesā piedalījās arī SIA “LV ROADS” valdes loceklis Edgars Liepiņš    un būvuzraugs Rolands Šteinbergs, pēc kuru iniciatīvas šī procedūra tika veikta.

Asfalta paraugi tika ņemti, lai pārliecinātos par veiktā darba kvalitāti, un šo procesu padarītu atklātu un caurskatāmu.

 

Daiga Naroga

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider