Iedvesmojoša ekskursija izsoļu namā “Krasti”

ESF finansiāli atbalstītā “Ērberģiešu ”projekta “Tu neesi viens” ietvaros 8. oktobrī, mēs, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 8. un 9. klases audzēkņi, devāmies uz Neretas novada liellopu izsoļu namu ,,Krasti”. Kāpēc tieši tur? 2. septembrī pie mums skolā viesojās izsoļu nama īpašnieki Kaspars un Kristīne Ādami. Tikšanās reizē Kristīne Ādama uzaicināja apmeklēt izsoļu namu un iepazīties tuvāk ar tā darbību. Dodoties ceļā, bijām priecīgi un gaidu pilni – būs interesanti.

 Ierodoties saimniecībā, mūs sagaidīja Kristīne Ādama. Pirmais pārsteigums – īpašu kostīmu, zābaku un cepurīšu uzvilkšana, un tad arī esam gatavi ekskursijai. Ekskursija bija izzinoša, interesanta un pārsteigumiem pilna: teliņi, kuri ir sagatavoti izsolei, lielie šķūņi ar sienu, jaunceļamās fermas, stingrās prasības darbiniekiem.

Apmeklējuma noslēgumā mums bija iespēja vērot izsoles gaitu. Tas bija kaut kas jauns un neredzēts. Vienas dienas laikā plānoja izsolīt 1000 teliņus. Kāds darba apjoms izsoles vadītājam Kasparam Ādamam.

Šī diena bija ne tikai interesanta, bet arī pamācoša un iedvesmojoša. Vēlreiz sapratām, ka galvenais, lai sasniegtu vēlamo, ir jāmācās,  jābūt uzņēmīgiem, kā arī nebaidīties grūtību, nepadoties pēc pirmajām neveiksmēm, pilnveidot savas komunikācijas prasmes.

 Paldies “Krastu” saimniekiem par jauko uzņemšanu, interesanto stāstījumu, iespēju ieraudzīt, ka arī laukos var strādāt un piepildīt savus sapņus! Mums ļoti  patika.

Tīna Zaščerinska, 9. klases skolniece

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider