Latvijas raidījums TE! dodas pie lauksaimniekiem Neretā un Katrīnā

Piektdien, 16. oktobrī plkst. 21:00, LTV1 demonstrēs sesto Latvijas raidījuma TE! jaunās sezonas sēriju.  Šonedēļ no trijiem skata punktiem – “TE! Bija”, “TE! Ir”, “TE! Būs” – iemīļotā TE! komanda šķetinās materiālo labklājību un tehnoloģisko progresu.

TE! Bija Marta un Dace izlidos Latvijas aviācijas vēstures līkločus. Būs gan leģendāras personības un zelta laikmets, gan dirižabļi, gan lidmašīnbūve – no šķūnīša projekta līdz lidojumam.

TE! Ir Māris tiksies ar lauksaimniekiem Neretā un Katrīnā. Katram no viņiem ir pilnīgi atšķirīgas attiecības ar tehnoloģijām un to lietošanu mūsdienās. Kā šodien apkopt savu zemes lauku – tas ir gan gaumes, gan rakstura jautājums. Kāds dod priekšroku saimniecību vadīt moderni, otrs izvēlas turēties pie tradīcijām.

TE! Būs Māra un Rihards operēs ar lielajiem datiem, tuvāk iepazīs bezpilota lidaparātus Priekuļos un apciemos dronu pilotu skolu Baložos.

Jaunais TE! rudens sezonā pēta arī vēsturi, dzīves vidi, kaimiņu būšanu, laika ātrumu, sociālo atbildību, izglītošanos, personīgo un valstisko. TE! turpina arī iemīļoto tradīciju – grābeklīša slēpšanu un meklēšanu. Šajā sezonā grābeklītis ir arī digitāls un turpmāk to ikviens Latvijas apceļotājs var meklēt ar savām viedierīcēm mobilajā lietotnē TE meklē.

TE! iespējams piedzīvot astoņos piektdienu vakaros LTV1 no 11. septembra plkst. 21.00 ar diviem atkārtojumiem. Raidījumus var noskatīties arī sabiedrisko mediju satura atskaņotājā Replay.lv un LMT Viedtelevīzijā.

Raidījumu veido VFS Films un projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. TE! partneri ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Televīzija un Latvijas Mobilais Telefons. TE! informatīvi atbalsta Radio SWH, Žurnāls IR un izdevniecība “Rīgas Viļņi”.

 

Plašākai informācijai:

Eva Šķēle

Latvijas raidījuma TE!

Komunikācijas vadītāja

  1. 26326 981 | te.raidijums@gmail.com
print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider