“Mozaīka” dejo Jerusalemas deju Aizkrauklē

Kādā vasaras dienā manu uzmanību piesaistīja interesanti mūzikas ritmi. Dziesma bija ritmiska un “lipīga”. Iedomājos, ka varētu iemācīties deju un iekļaut  Mozaīkas repertuārā. izrādījās, ka šo deju jau dejo visā pasaulē! Kāpēc gan lai Mozaīka to nedarītu?
Un tad sociālajos tīklos pamanījām, ka Dobele ir izaicinājusi Jerusaleme deju dejot visiem kopā stadionā, bet nospriedām, ka pārāk tālu. Žēl! Taču mums par prieku Jerusalemes trakums bija pārņēmis arī Aizkraukli! Bija jāatbalsta mana audzēkne Anita  Luckāne (Petraite),kura pieņēma šo izaicinājumu un noorganizēja kopdejošanu. Te nu bija skaidrs, ka bez Mozaīkas meitenēm šim pasākumam nenotikt!

 

Dzintra Noreika

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider