Jāņa Lūsēna un Zigfrīda Muktupāvela autorkoncerts Neretas kultūras namā

18.oktobrī Neretas kultūras namā  ar autorkoncertu uzstājās divi seni draugi un skatuves kolēģi – Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels. Abi mākslinieki mūzikā un stāstos atskatījās uz savu 35 gadus ilgo muzikālo sadarbību, atskaņojot dziesmas, kuras komponists Jānis Lūsēns rakstījis tieši Zigfrīda Muktupāvela balsij.

Koncertā mākslinieki atskaņoja dziesmas, kuras, pateicoties abu izcilajiem kopdarbiem, iegūlušās tautas atmiņā. Tika atskaņoti gan skaņdarbs ‘’Laiks ‘’ un ‘’Dzejnieka dziesma’’ no rokoperas ‘’Kaupēn, mans mīļais’’, gan ‘’Meistara ārija’’ no Leļļu operas, gan daudzi citi Lūsēna komponēti skaņdarbi ar Imanta Ziedoņa, Austras Skujiņas, Viļa Plūdoņa, Māras Zālītes, Guntara Rača vārdiem.

Koncerta noslēgumā abi mākslinieki uzaicināja Elīnu Šimkus, kura bija atnākusi uz pasākumu kā skatītājs, pievienoties uz kopīgu dziesmu. Viņu izpildījumā izskanēja brīnišķīga Jāņa Lūsēna dziesma ‘’Mazu brīdi pirms’’

Tas bija skaits nedēļas noslēgums un enerģijas deva jaunajam darba cēlienam!

Inita Kalniņa

Neretas kultūras nama vadītāja

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider