Sveicam Neretas novada pašvaldības Administratīvās komisijas sekretāri Zigfrīdu Ozoliņu ar Triju Zvaigžņu ordeņa saņemšanu

Neretas novada pašvaldība sveic Administratīvās komisijas sekretāri Zigfrīdu Ozoliņu ar Triju Zvaigžņu ordeņa saņemšanu!

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2020. gada 30. oktobrī nolēma par īpašiem nopelniem Latvijas neatkarības atjaunošanas periodā, ar savu darbu Latvijas Tautas frontē stiprinot valstiskumu un sargājot Latvijas neatkarību 1991. gada janvāra barikādēs un augusta puča laikā, apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni:

bijušo Latvijas Tautas frontes Tramvaju un trolejbusu pārvaldes nodaļas dibinātāju un vadītāju, bijušo Latvijas Republikas Zemessardzes veidotāju Zigfrīdu Ozoliņu.

Avots: Latvijas Valsts Prezidenta mājaslapa president.lv

Jautā pašvaldībai