Top vēl viena skaista vieta Neretas novadā

2020.gadu aizvadām ar maza labi padarīta darba sajūtu – ar Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes atbalstu un biedrības “Atjauno muižu” finansējumu Vecmēmeles muižas kungu mājai ir veikts avārijas stāvokļa fasādes mezonīna jumta remonts ar pagaidu jumta klājumu, kā arī uzstādīta pagaidu lietus ūdeņu noteksistēma, kas ļaus pasargāt ēkas jumta konstrukcijas un pamatus no turpmākas nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmes un sagatavoties nākošajiem lielaliem darbiem – pamatu rekonstrukcijas un nostiprināšanas. Maziem soļiem tuvojamies lieliem mērķiem, lai reiz klusā, pamestā, bet tik skaistā muižas ēka reiz atgūtu bijušo godību.

Vēlam visiem veselīgu un mundru 2021. gadu!

 

Vecmēmeles muižas draugu klubs

Biedrība “Atjauno muižu”

Reģ. Nr. 40008291599

Swedbank, LV05HABA0551047533225

Maksājuma mērķis: “Ziedojums”

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider