Bibliotēkas lietošanas noteikumi ārkārtas situācijas periodā

 

Saskaņā ar Ministru kabineta 7.janvāra lēmumu no 12. janvāra

Neretas novada bibliotēkas atsāk grāmatu izsniegšanu.

Lietošanas noteikumi ārkārtas situācijā Covid-19 slimības ierobežošanai.

 1. Apmeklējot bibliotēku, obligāti jālieto pareizi uzlikta sejas aizsargmaska visā  bibliotēkas apmeklējuma laikā (sejas masku var nelietot bērni līdz 7 gadu vecumam) un rūpīgi jādezinficē rokas;  bibliotēka patur tiesības neapkalpot un lūgt atstāt bibliotēkas telpas apmeklētājus bez maskām vai sejas vairogiem un ar elpošanas ceļu slimību pazīmēm.
  2. Bibliotēka darbu turpina ierastajā darba laikā.
  3. Ārkārtas situācijas laikā bibliotēkā ir atļauta tikai grāmatu izsniegšana un saņemšana. Lasītava un Informācijas centrs lasītājiem ir slēgti.
  4. Maksimālais lasītāju uzturēšanās laiks bibliotēkā – 15 minūtes.
  5. Vienlaikus bibliotēkā var uzturēties-1 persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie.
 2. Lasītāju apkalpošana notiek šādi:
  6.1. ienākot bibliotēkā, lasītājs izlasītās grāmatas aizsietā maisiņā ieliek grāmatu   kastē, to ievietošanai karantīnā uz 72 stundām. Pēc tam dezinficē rokas un dodas izvēlēties jaunu lasāmvielu.
  6.2. aicinām izmantot iespēju grāmatas rezervēt jau iepriekš elektroniskajā katalogā, kas pieejams www.jgb.lv , bibliotēkas e-pastu vai  pa bibliotēkas norādīto telefonu.

  Lai pasargātu sevi un citus no inficēšanās, bibliotēka ievēro sanitārās drošības noteikumus, darbinieki nodrošināti ar individuālās aizsardzības līdzekļiem, notiek regulāra telpu, virsmu, inventāra  dezinfekcija, kā arī regulāra telpu vēdināšana atverot logus.
Noteikumi ir spēkā līdz nākamajiem MK lēmumiem.

Neretas novada bibliotēkas vadītāja             Regīna Kviese

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider