Sākusies individuālo atļauju izsniegšana konvencionālas izcelsmes sēklas materiāla izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā

No 8. februāra sākusies individuālo atļauju izsniegšana konvencionālas izcelsmes vasarāju labību, lopbarības augu un eļļas augu sēklas materiāla izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā, ja audzētāji nevar iegūt pavairošanas materiālu, kas ražots ar bioloģiskās ražošanas metodi.

No šā gada atļauju konvencionālas izcelsmes pavairošanas materiāla izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā ir iespējams pieprasīt zemkopības nozares e-pakalpojumu vietnē https://epakalpojumi.zm.gov.lv/.

Klientu ērtībām Valsts augu aizsardzības dienestā izstrādāts e-pakalpojuma lietotāja ceļvedis:

Atļauja konvencionālas izcelsmes pavairošanas materiāla izmantošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā

 

Sēklu kontroles departaments

Sēklu sertifikācijas un šķirņu aizsardzības daļa

Inese Nicmane

Vecākā inspektore

67365568

29179307

inese.nicmane@vaad.gov.lv

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider