Neretas deju kolektīvi piedalās radošā aktivitātē “Deja sniegā!”

Šī ziema ir atnesusi ne vienu vien izaicinājumu, arī Neretas dejotāji tika aicināti  piedalīties radošā aktivitātē ‘’Deja sniegā!’’ Idejas autori ir Krustpils DA ‘’Pastalnieki’’ un viņu vadītāja Aija Rūliete.

Uz šo ziemīgo aktivitāti tika  aicināts ikviens Latvijas deju kolektīvs. Nosacījumi ir ļoti vienkārši. Jābūt radošam, aktīvam, ziemas prieku cienītājam. Esam uzdevumu paveikuši! Mūsu veikumu var aplūkot izveidotajās foto kolāžās. Bildes iesūtīja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas DK ‘’Sudrabiņš”; 4.-5.kl., 6.-9.kl.un 10.-12.kl. dejotāji un Neretas kultūra nama VPDK ‘’Sēļi’’. Kā paši dejotāji teic, ka vēlme dejot nav zudusi. Paldies visiem par skaistajiem  foto mirkļiem!

 

 

Inita Kalniņa

Neretas kultūras nama vadītāja

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider