LAD nav pilnvarojis citas personas veikt kontroles ar droniem

Lauku atbalsta dienests ir saņēmis informāciju, ka Latvijas pierobežā ir konstatēti gadījumi, kad, norādot, ka tas tiek veikts LAD uzdevumā, personas veic kontroles saimniecībās, izmantojot dronus. LAD informē, ka nav pilnvarojis citas personas veikt šādas kontroles un lauku apsekošanas darbus ar droniem, tāpēc aicina saimniekus būt uzmanīgiem un neuzticēties šādām personām.

Gadījumos, ja LAD pats veic kontroles vai lauku apsekošanu, par to vienmēr tiek informēts saimnieks. Klātienē arī ikvienam lauksaimniekam ir tiesības prasīt uzrādīt LAD izsniegtu dokumentu, kas apliecina, ka konkrētā persona ir LAD darbinieks.

Neskaidrību gadījumos, aicinām sazināties ar Lauku atbalsta dienestu!

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other