Noslēdzies konkurss “Jaunieši veido savu vidi 2018”

Šogad Neretas novada pašvaldība pirmo reizi izsludināja projektu konkursu “Jaunieši veido savu vidi 2018”,  kurā varēja pieteikties novada jaunieši “.Tā mērķis ir veicināt jauniešu atbildību par savas dzīves vides un kvalitātes uzlabošanu, attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību, uzņēmējiem un pašvaldību. Konkursā tika atbalstīti četri projektu pieteikumi.

Mazzalves pagastā finansējumu stieņa uzstādīšanai saņēma Alvis Spēlmanis un viņa draugu grupa. Zalves pagastā finansējumu lapenes iekārtošanai pie Sproģu peldētavas piešķīra jauniešiem no uzņēmuma “Kronīšu kokapstrāde”. Jaunieši paši radīja ideju par to, kādai lapenei ir jāizskatās, kā arī veica visus uzstādīšanas darbus.

Neretas pagastā tika atbalstīti divi projekti – Alises Vaičulenas un Saivas Staģītes radītie projekti.

Alise Vaičulena ar savu draugu grupu atjaunoja Neretas parka rotaļu laukumu – salaboja kāpšļus, pārkrāsoja slidkalniņa konstrukcijas, rotaļu mājiņām salika durvis un logus, smilškastei nomainīja jaunas smiltis un iegādājās spēļu lāpstiņas, formiņas un rotaļlietas. Ar padomu un izpalīdzīgu roku viņiem palīdzēja vecāki, atvedot un aizvedot smiltis, sagādājot nepieciešamos materiālus.

Savukārt Saiva Staģīte īstenoja savu ieceri par baskāju taku Neretas parkā. Lai taptu paklājiņš, meitene bija meklējusi dažādus materiālus – čiekurus, akmeņus u.c. Saivas klases puiši raka un nostiprināja sajūtu paklājiņa pamatni.

Saiva Staģīte, Alise Vaičulena, klasesbiedri un viņu vecāki, kas iesaistījās rotaļu laukuma labiekārtošanā, pateicas Neretas komunālajai nodaļai par palīdzību.

Ņemot vērā jauniešu aktivitāti un vēlmi uzlabot dzīves kvalitāti savā novadā, šāds projekts noteikti tiks rīkots arī nākamajā gadā.

 

Agnese Rutka

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other