Rauls izcīna bronzu taku skrējienā kopvērtējumā

Mazzalves pamatskolas skolēnu grupa jau otro gadu sporta skolotāja Agra Saknes rosināti piedalījās taku skrējienu seriālā “Stirnu buks”, kura mērķis dalībniekus ievest izcili ainaviskās Latvijas mežu takās – apvidū, kur cilvēks kļūst labāks, draudzīgāks, sirsnīgāks un atvērtāks. Taku skrējiena mērķis ir padarīt iesīkstējušo jēdzienu “Man riebjas skriet!” par nenozīmīgu, iedrošināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju ieskriet mežā, radīt tādu taku skriešanas seriālu, kurā ļoti gribas piedalīties pat pašiem tā veidotājiem.

Tā ir izturības un zināma spītības pārbaude, jo nav viegli pārvarēt mežainā apvidū gandrīz desmit kilometru distanci. Šogad vislabāk veicās Raulam Saknem – viņam 7 posmu kopvērtējumā 3.vieta 262 skolēnu konkurencē. Tas ir izcils panākums! Vislabāk Raulam veicās Piebalgā, kur izcīnīta uzvara, Ogrē un Gaiziņkalnā.

Labi starti padevās arī Zandai Zariņai, kura pērn savā vecuma grupā bija čempione, bet šogad, startējot kā jaunākā grupā, izcīnīja kopvērtējumā 7.vietu no 252 dalībniecēm.

Tāds pats kopvērtējuma rezultāts arī Ingunai Saknei, kura sacentās 228 meiteņu konkurencē.

Šogad taku skrējējiem pievienojās arī Agris Ozoliņš. Viņš startēja Šlokenbekas un Gaiziņa posmos un spēja 126 dalībnieku konkurencē iekļūt pirmajā piecdesmitniekā – kopvērtējumā 47.vieta. Sākums nav slikts!

Patiesi priecājamies par mūsu skolēnu panākumiem. Lai pietiek uzcītības un spīta labā nozīmē arī turpmāk būt draugos ar skriešanu, tad jau panākumi neizpaliks. Lai veicas!

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other