Ērberģē prāto, sporto, orientējas

13. oktobrī uz startu plkst. 12:00 pie Mazzalves pamatskolas pulcējās paši aktīvākie, sportiskākie un azartiskākie Mazzalves pagasta iedzīvotāji un viesi, lai piedalītos foto orientēšanās sacensībās “Prāto! Sporto! Orientējies!”. Pasākumu ar Mazzalves pagasta zemnieku un uzņēmēju atbalstu rīkoja Mazzalves pagasta pārvalde un biedrība “Ērberģietes”. Pasākums tapa kā veltījums Latvijas valsts simtgadei. Šoreiz dalībniekiem bija ne tikai jāsameklē kartē atzīmētie kontrolpunkti, bet astoņos no tiem – Mazzalves pagasta pārvaldē, pie kultūras darba organizatores, bibliotēkā, sporta angārā, skolā, parkā, baznīcā un piemājas košumdārzā “Sudmalnieki”, jāatbild uz dažādiem jautājumiem, pārbaudot savas zināšanas Latvijas, pagasta un Ērberģes muižas vēsturē, kultūrā, sportā, dārzkopībā un citās jomās. Tāpat katrai komandai pēc savām spējām un varēšanas bija jāpilda dažādi sportiski, praktiski un atraktīvi uzdevumi, par kuriem varēja nopelnīt papildus punktus. Sacensībās piedalījās sešas komandas – “Mušmires”, “Eglīši”, “Zvilnīši”, “Divnieku ekipāža”, “Lidro”, “Zīles”.

Gaidot sacensību rezultātus, pie Ērberģes muižas parka dalībnieki varēja atpūsties, cienājoties ar gardām mājās ceptām plātsmaizēm un zāļu tēju, ko bija sarūpējušas biedrības “Ērberģietes” dalībnieces. Tika piedāvāta arī iespēja uz ugunskura cept desiņas, savukārt, bērni turpat parkā varēja izbaudīt lēkāšanas priekus uz piepūšamajām atrakcijām. Jāpiebilst, ka laika apstākļi šoreiz īpaši lutināja. Pateicību par piedalīšanos ir pelnījuši visi dalībnieki, bet jo īpaši  bērnu vecāki, kuri nepalika mājās un atrada laiku, lai kopā ar bērniem interesanti un saturīgi pavadītu laiku svaigā gaisā. Līdztekus trim godalgotajām vietām un pateicībām par piedalīšanos, balvas saņēma arī visatraktīvāk noformētās komandas.

Paldies Mazzalves pagasta zemniekiem un uzņēmējiem par atbalstu! Paldies Anitai Vectirānei, Agnijai Strautiņai, Dzintrai Pieterei, Astrai Vinovskai, Sanitai Novikovai, Zeltītei Odiņai, Žannai Miezītei, kuras nežēloja savu brīvo laiku un izdomu palīdzot pasākuma tapšanā, organizēšanā un norisē!

Solveiga Koklevska,

kultūras darba organizatore Neretas novada Mazzalves pagastā

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other