Ikgadējais Jāņa Petroņa piemiņas turnīrs basketbolā

27. oktobrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā norisinājās nu jau trešais Jāņa Petroņa piemiņas turnīrs basketbolā. Turnīrā piedalījās komandas no Neretas, Ilūkstes, Pandeļiem (Lietuva) un divas komandas no Rīgas. Turnīru ar klusuma brīdi atklāja galvenais tiesnesis un organizators Mairis Dzenis un Jāņa Petroņa tēvs Vits Petronis. 

Turpinājumā turnīru ar spēli atklāja komandas no Pilskalnes un Pandeļiem. Jau no pirmā iemetiena, tā izvērtās ļoti līdzīga un interesanta. Lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams pagarinājums. Pirmo spēli ar uzvaru noslēdza komanda “Pilskalne”.  Vairākās spēlēs komandu spēki bija ļoti līdzvērtīgi. Vietu izkārtojumu gala tabulā izšķīra pēdējā spēle starp komandu “Emerald” un “Pandelys”, kas bija uzvarējušas katra pa vienai reizei šajā turnīra. Šajā spēlē uzvarēja komanda “Pandelys”. Trijām komandām bija vienāds uzvaru un zaudējumu skaits, līdz ar to bija jāskaita iegūtie un zaudētie punkti. Pēc skaitīšanas 3. vietu ieguva komanda “Pilskalne”, 2. vietu izcīnīja komanda “Emerald”, kuras sastāvā spēlēja arī bijušie neretieši (Māris Vāverāns, Gatis Grietiņš, Māris Orlovs, Alvis Valdemiers, Edgars Ārnītis, Mārtiņš Sorokins, Arnolds Ārnītis, Andis Rudzītis, Matīs Martinovs). Jau otro gadu pēc kārtas Jāņa Petroņa piemiņas turnīrā uzvaras laurus plūca komanda no Lietuvas “Pandelys”.

Konkursā metiens no centra, konkursā no trīs punktu metiena plus soda metieni un turnīra labākais spēlētājs jeb MVP  ieguva trīs spēlētāji no Pandelys komandas. Par skaistāko metienu tika atzīts Mika Saldovera metiens.

Liels paldies turnīra atbalstītajiem –  Mārtiņam Bērziņam BK VEF Rīga un Neretas veikalam “Falko” – Jolantai Krjahovai.

Tiekamies nākamajā turnīra katra gada trešajā oktobra sestdienā!

 

Teksta un foto autors Mairis Dzenis

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other