Valsts svētkos PII “Ziediņš” izzina Latvijas bagātības

Atzīmējot Latvijas 100. gadadienas svinības, 15. novembrī PII “Ziediņš” telpās norisinājās īpašs pasākums pulcējot visu grupiņu bērnus, audzinātājas un skolotāju palīgus. Jau vairākas dienas iepriekš bērnudārza noformējums liecināja par svētku tuvošanos. Uzraksts “Latvijai 100”, ienākot bērnudārzā, ik dienu katram atgādināja par to, ka ne tikai Latvijai, bet arī mums pašiem tuvojas nozīmīgi svētki. Izgaismotais gājēju celiņš ar neskaitāmām mirdzošām svecīšu liesmiņām, pastiprināja svētku noskaņu. 

Īpašajā svinīgajā pasākumā bērni kopā ar skolotājām nodziedāja Latvijas valsts himnu. Tālāk katra grupiņa viesiem – tīģerim un zebrai no Āfrikas – dziesmās, dzejoļos un dejās izstāstīja, ar ko tad mēs Latvijā lepojamies. Viņiem tas bija kas jauns un nedzirdēts, jo Āfrikā klimats, daba un dzīvnieki ir pavisam savādāki. Īpašā izveidotā Latvijas kartē, kurā bija atzīmētas lielākās pilsētas, upes un ezeri bērni piestiprināja speciāli pagatavotus un izkrāsotos dzīvniekus, putnus, zivis, kokus un ziedus tādā veidā parādot, cik Latvija ir bagāta valsts.

Noslēgumā ciemiņi no Āfrikas visus iesaistīja kopīgā dejā un atvadoties izteicās, ka mēs, latvieši, varam būt laimīgi savā zemē.

Agnese Rutka

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other