Koncerts “Latvija staro simtgadē” Zalves kultūras namā

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, Zalves kultūras namā ikviens bija aicināts uz koncertu “Latvija staro simtgadē”, kurā piedalījās komponists Māris Lasmanis, dziedātājs Andris Daņiļenko un dzejnieks Normunds Beļskis. Pirms koncerta visus klātesošos sveica Zalves pagasta pārvaldes vadītāja Dzintra Noreika nolasot Viļņa Vietnieka dzejoli par Latviju.

Koncertā ikviens varēja saklausīt jau sen pazīstamas melodijas un dziesmu vārdus. Komponists Māris Lasmanis jau kopš 2015. gada aktīvi sacer dziesmas ar dzejnieka Normunda Beļska vārdiem. Vairākas šīs kompozīcijas, Andra Daņiļenko izpildījumā, pasākuma viesi varēja noklausīties.

Viennozīmīgi koncertmeistari spēja aizkustināt un uzrunāt katra klausītāja sirdi.

 

Agnese Rutka

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other