Pilskalnē valsts simtgades svētkos godina pagasta iedzīvotājus

Svinot Latvijas valsts simto gadadienu, Pilskalnes pagastā 16. novembrī uz īpašu svētku pasākumu tika aicināti visi pagasta darbīgākie ļaudis, kuri gadu no gada ir snieguši devumu pagastam, tā attīstībai un izaugsmei. Pilskalnes pagasta pārvaldes vadītāja Aina Vadzīte pasniedza Latvijas simtgades piemiņas zīmes visiem iepriekšējo gadu goda pilsoņiem un gada cilvēkiem.

Ļoti nozīmīgu un paliekošo vērtību mūsu valstij sniedz stiprās ģimenes, kuras, neraugoties uz nerimstošām ikdienas problēmām, spēj rast prieka mirkļus savās dzīvēs un laulībā nodzīvot 25 un vairāk gadus, izaudzinot bērnus un vēlāk auklējot mazbērnus un mazmazbērnus. Arī Pilskalnes pagastā septiņiem pāriem tika teikts liels paldies par kopā nodzīvoto laiku. Sudraba kāzās – 25 gadi – sveica Tatjanu un Ziedoni Savickus, pērļu kāzās – 30 gadi – sveica Natāliju un Andri Grīnvaldus un Gitu un Aigaru Zupas, koraļļu kāzās – 35 gadi – sveica Ingrīdu un Ivaru Liepiņus, rubīna kazās – 40 gadi – sveica Ilonu un Leonu Krūmiņus, smaragda kāzās – 55 gadi – sveica Rimuti un Alekseju Romanovus un nozīmīgajās briljanta kāzās – 70 gadi – sveica Ausmu un Kārli Osīšus. Goda pārus sveikt ieradās arī tuvinieki, radi, draugi un kaimiņi.

Noslēgumā visus pasākuma apmeklētājus ar koncertu sveica dziedātājs Ainars Bumbiers.

 

Agnese Rutka

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other