Sveicam sportojot

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 19. novemnbrī notika Latvijas simtgadei veltīts novusa un galda tenisa turnīrs vīriešiem un sievietēm. Par nožēlu Neretā neatradās neviena sieviete, kura piedalītos vai atbalstītu kādu no dalībniekiem!

Trīs stundas par medaļām un kausiem sacensībās, jubilejas piemiņas medaļām katram dalībniekam, kā arī vērtīgām balvām pie novusa un galda tenisa galdiem, savu meistarību demonstrēja Kristaps Možeiks, Juris Narogs, Rauls Laučiškis, Imants Silavs, Mairis Dzenis, Dainis Ozoliņš un Aldis Matisāns. Galda tenisā, nezaudējot nevienā partijā, par uzvarētāju kļuva Mairis Dzenis, otrajā vietā Imants Silavs, trešais – Kristaps Možeiks. Novusā  kausu izcīnīja Juris Narogs, otrajā vietā Imants Silavs, trešais Dainis Ozoliņš.

 

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other