Pilskalnieši pulcē teātrmīļus

Jau vairākus gadus gandrīz katru mēnesi lielāks vai mazāks autobuss ved teātrmīļus no visa novada uz kādu no teātriem – Latvijas Nacionālo teātri, Dailes teātri, Daugavpils teātri… Visus teātra izrādes redzēt gribošos kopā pulcē un visus saimnieciskos jautājumus nokārto Pilskalnes pagasta kultūras darba organizatore Mirdza Varekoja un pārvaldes vadītāja Aina Vadzīte. Paldies viņām par to!

Tieši, pateicoties pilskalniešu iniciatīvai, ir izveidojies savs teātrmīļu kopums, kuriem ir iespēja redzēt labākās izrādes galvaspilsētas teātros, un nu iecienīts arī Daugavpils teātris. Bet katrs, kurš vēlas pievienoties teātru apmeklētāju kopai, laipni aicināts to izdarīt, piesakoties Mirdzai vai Ainai. Pēdējā laikā esam redzējuši tādas jaukas izrādes kā “Klūgu mūks” Latvijas Nacionālajā teātrī, “Iemīlējās muļķis muļķītē” Daugavpils teātrī. Paldies par to Mirdzai un Ainai!

 

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other