Zemgales Plānošanas reģions godina krietnākos novadu uzņēmējus

Jau trešo gadu pēc kārtas Zemgales Plānošanas reģions, kas ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārraudzībā esoša institūcija, organizēja krietnāko uzņēmēju godināšanas pasākumu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018”, kas notika 30. novembrī Rundāles pils Baltajā zālē. Katra no 22 Zemgales pašvaldībām šim titulam izvirzīja vienu kandidātu. Neretas novada pašvaldība šogad izraudzījās brāļus –  uzņēmējus Arti un Gati Ediju Kronīšus no “Kronīšu kokapstrādes.

Starp nominētajiem titula ieguvējiem ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, metālapstrādes, tekstilrūpniecības un pārtikas rūpniecības pārstāvji, gan mājražotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Šogad visvairāk – pieci laureāti – strādā dārzeņu, augļu un ogu ražošanas nozarē, bet četri – Zemgalei tik raksturīgajā graudkopības nozarē. Savukārt, vien pa diviem laureātiem ir pārstāvēta piena lopkopība, mežsaimniecība un kokapstrāde. Ar Zemgales Plānošanas reģiona un pašvaldību finansiālu atbalstu visi uzņēmēji saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, uz kuras attēlots pasākuma idejiskais simbols – vējdzirnavas, Atzinības rakstu un 500 eiro naudas balvu.

“Kronīšu kokapstrāde” jau 7. gadu aktīvi strādā galdniecības nozarē. Viņu preču zīme ir viegli uzstādāmu nestandarta koka karkasa siltumnīcu ražošana un piegāde visā Latvijā. Kā jaunākais produkts ir 7 m platas koka karkasa siltumnīcas. Kā nākotnes mērķi jaunieši izvirzījuši 10 m koka karkasa siltumnīcu ražošana.

Pasākuma laikā ar muzikālu priekšnesumu visus priecēja kontrtenors Sergejs Jēgers. Noslēgumā tradicionāli visi pasākuma apmeklētāji kopīgi fotografējās uz Rundāles pils trepēm.

 

Agnese Putniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other