Kontaktbirža Jelgavā…

Atsaucoties ielūgumam, mūsu Neretas novada pārstāves: Mirdza Brūniņa, Anna Ērgle, Santa Možeika, kura pārstāv Z/S “Stērķēni”, piedalījās  12. decembrī Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontakbiržā Jelgavā.  Šis bija pasākums, kurā ar savu veikumu mēs varējām iepazīstināt citus un reizē smelties jaunas, interesantas idejas nākamajiem darbiem, kā arī rast jaunus kontaktus dažāda veida sadarbībai. Pasākums tika plaši apmeklēts.

Šogad tas notika jau astoto reizi, bet mūsu novads tika pārstāvēts pirmo reizi. Mūsu novada pārstāves uz Jelgavu aizveda medu, lietas vaska sveces, kuras  īpaši patika apmeklētājiem un citus biškopības produktus, kā arī tika izrādīti un piedāvāti tamborēti un austi galdauti, sedziņas, tamborētas krādziņas, kleitas, svārki, adīti cimdi un zeķes. Tika piedāvāti arī tamborēti suvenīri.  Interese par mūsu novada piedāvājumiem bija diezgan  liela – par ko ir prieks.

Piedāvājumu klāsts šajā kontaktbiržā bija liels un dažāds, sākot no apsveikumu kartiņām līdz ar mūsdienu tehnoloģijām saistītām lietām – 3D dambretes galdiņiem un darbiem, kuru tapšanā pielietota sietspiedes apdruka. Man īpašu prieku raisīja jaunu cilvēku, ģimeņu uzņēmība un, es teiktu, ļoti pozitīva un gaiša domāšana. Pasākuma rīkotāji bija padomājuši par to, lai ikviens dalībnieks šeit ir gaidīts. Visas dienas garumā amatnieki un mājražotāji tika vērtēti, jo nobeigumā  pasniedza  RADOŠUMA BALVAS “IDEJU SPOGULIS – 2018 “.

Plašajā piedāvājumu klāstā orientēties palīdzēja TV un radio raidījumu vadītājs, uzņēmējs – Māris Grigalis, kurš pasākuma laikā piegāja un parunājās ar ikvienu uzņēmēju.  Lielu paldies saku mūsu novada pārstāvēm, kuras piedalījās šajā pasākumā, kā arī novada domei par sapratni un atbalstu.

 

Astra Saveļjeva – Lauku attīstības speciāliste Mazzalves pagastā

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other