Projekts “PROTI un DARI!” Neretas novadā turpinās

Jau trešo gadu Neretas novada 15 – 29 gadus veci jaunieši tiek iesaistīti projektā “PROTI un DARI!” (Nr. 8.3.3.0./15/I/001) Projekta aktivitāšu rezultātā jaunieši ir aktivizējušies, apmeklējot dažādus pasākumus, piedaloties to organizēšanā. Ir izdevies veicināt jauniešu mobilitāti, jo daudzi ir izgājuši autovadītāja apmācības. Vienai no jaunietēm projekta ietvaros ir iegādāts velosipēds.

Dažādos kursos, ko jaunieši apgūst projekta ietvaros, viņi ir papildinājuši zināšanas vai ieguvuši jaunas prasmes (manikīra, floristikas, grāmatvedības, lauksaimniecības, auklīšu kursi ir iecienītākie Neretas novada jauniešu vidū). Viens no jauniešiem apgūst galdnieka profesiju Jauniešu garantiju programmā.

Ir ļoti pozitīvi tas, ka 6 no projektā aizvadītājos gados 12 iesaistītajiem jauniešiem ir izdevies atrast darbu vai kļūt par pašnodarbinātajiem. Svarīgi ir būt aktīvam, ieinteresētam, un viss izdosies.

Aicinām arī šogad pieteikties pie projekta vadītājas Neretas novadā Žannas Miezītes (tālr. 29339832 vai e-pastā zanna.miezite@gmail.com) tos jauniešus, kuri ir 15 – 29 gadus veci, nemācās, nestrādā un nesaņem bezdarbnieka pabalstu, lai kopā projekta ietvaros rastu risinājumu savas karjeras veidošanā.

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other