Koncertē klavierklases audzēknes

Īsi pirms Ziemassvētkiem jau otro gadu Mazzalves pamatskolā Viesītes mūzikas un mākslas skolas Mazzalves filiāles klavierklases audzēknes kārto eksāmenu klavierspēlē. Šogad meiteņu prasme ir krietni pilnveidojusies, tāpēc skolotāja Marika Cielava piedāvāja pēc eksāmena meiteņu priekšnesumus īpašā koncertā noklausīties visiem interesentiem, ne tikai vecākiem un Mazzalves pamatskolas darbiniekiem.

Ziemassvētku rotā postā kamīnzāle bija pilna labvēlīgu un ļoti ieinteresētu klausītāju, kuri pēc katras uzstāšanās meitenes apdāvināja ar skaļiem aplausiem. Skanēja gan tautasdziesmu motīvi, gan dažādas etīdes, gan menuets… Klavierspēles melodijas mijās ar meiteņu ansambļa dziedājumu. To papildināja skolotājas Marikas Cielavas lasītās miniatūras ar gaišu Ziemassvētku tematiku.

 

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other